Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2013, 10:34

autor: luckie

Beyond: Dwie Dusze – 17-minutowy gameplay

Wszystkim oczekującym na Beyond: Dwie Dusze polecamy 17-minutowy gameplay z gry. Ukazuje on fragmenty różnych epizodów, a zarazem unika dużych spoilerów. W wiadomości znajdziecie też najnowszy odcinek kulis produkcji.

W sieci pojawił się spory fragment gameplaya z Beyond: Dwie Dusze. 17-minutowy materiał zawiera kilka scenek z życia Jodie Holmes, ale nie zdradza istotnych elementów fabularnych. Jeśli nie możesz już się doczekać październikowej premiery produkcji, zapraszamy do obejrzenia filmu, by jeszcze bardziej podkręcić nastrój oczekiwania.

Podobnie jak w Heavy Rain, fabuła Beyond: Dwie Dusze podzielona zostanie na epizody, które będzie się dało rozegrać ponownie, po ich ukończeniu. Studio Quantic Dream obiecuje rozgałęziającą się opowieść, którą ostatecznie napiszą sami gracze. W ten sposób tytuł zapewni ciekawe doznania nawet przy kolejnych podejściach.

W grze prześledzimy 15 lat z życia Jodie Holmes, dziewczyny, której od urodzenia towarzyszy duchowa istota zwana Aidenem. Wiele wyzwań, jakie napotka na swojej drodze Jodie, wymagać ma współpracy z jej niewidzialnym towarzyszem, zdolnym wpływać na otoczenie. Podczas gdy Jodie będzie prowadzić dialogi oraz inicjować główne wydarzenia fabularne, Aiden nie raz wesprze ją, zaglądając tam, gdzie nikt inny nie zajrzy, a w razie potrzeby unieszkodliwiając napastników. Gracz będzie mógł przełączać się pomiędzy dwójką bohaterów, a jeśli zechce, sterowanie Aidenem powierzy siedzącemu obok obserwatorowi. Poniżej znajdziecie najnowszy materiał z kulis produkcji Beyond: Dwie Dusze, opowiadający o wyzwaniach, z jakimi zmagali się projektanci grafiki (np. powstało aż 70 różnych wersji Jodie Holmes).

Beyond: Dwie Dusze pojawi się w Europie 11 października 2013 roku wyłącznie na PlayStation 3. Wcześniej, 2 października, zostanie udostępnione demo produkcji, zawierające etapy Jodie i Aiden oraz Ścigana. W naszym kraju zadbano o pełną lokalizację gry (w rolach głównych wystąpią Małgorzata Socha i Robert Więckiewicz), ale najprawdopodobniej możliwe będzie wybranie oryginalnych głosów i polskich napisów.