Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2013, 10:31

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Arma III debiutuje na rynku

Realistyczna strzelanka na komputery PC - Arma III - debiutuje dziś na rynkach całego świata. Produkcja dostępna jest również w Polsce, w rodzimej wersji językowej (napisy).

Dziś ma miejsce premiera wyczekiwanej strzelanki FPP od studia Bohemia Interactive - Arma III. Tytuł można nabyć w większości wiodących sklepów z grami wideo, a także w ramach cyfrowej dystrybucji.

Arma III - czas ruszyć do walki. - Arma III debiutuje na rynku - wiadomość - 2013-09-12
Arma III - czas ruszyć do walki.

Tytuł już od jakiegoś czasu był dostępny w ramach przedsprzedaży w sklepie Steam. Wszystkie osoby, które kupowały grę w poprzednich miesiącach, od razu uzyskiwały dostęp do grywalnych wersji (najpierw alfa, a później beta). Natomiast od dziś mogą bawić się już pełnoprawną produkcją.

Pozostali gracze, którzy wstrzymywali się z zakupem do premiery, powinni zajrzeć do naszej porównywarki cenowej, w której znajdują się najatrakcyjniejsze oferty z polskich sklepów. Oczywiście grę można zamówić również w Sklepie Gry-Online, w cenie 109,90 zł. Arma III dostępna jest w polskiej wersji językowej (napisy). Dodatkowo warto sprawdzić także nasz poradnik, który może się przydać początkującym graczom - w końcu jest to jedna z najbardziej realistycznych strzelanek na rynku.

Arma III debiutuje na rynku - ilustracja #2Arma to seria wojennych strzelanek dedykowanych komputerom PC, zapoczątkowana w 2006 roku grą Arma: Armed Assault. Tytuł, w odróżnieniu od wielu innych FPS-ów, stawia na wymagającą i realistyczną rozgrywkę. Na rynku, oprócz kilku głównych części i dodatków do nich, znajduje się także Arma Tactics – strategiczna produkcja przeznaczona na urządzenia mobilne (Android i iOS).