Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2013, 18:25

autor: Ender

ArmA III – start wersji beta oraz godzinny zapis rozgrywki

Studio Bohemia Interactive właśnie ogłosiło oficjalny start testów beta gry ArmA III. W sieci pojawił się też godzinny zapis rozgrywki, prezentujący część nowości, które zostaną udostępnione graczom w tej wersji tytułu.

Gra powinna zadebiutować jeszcze w tym roku - ArmA III – start wersji beta oraz godzinny zapis rozgrywki - wiadomość - 2013-06-25
Gra powinna zadebiutować jeszcze w tym roku

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, czeskie studio deweloperskie Bohemia Interactive ogłosiło właśnie oficjalne rozpoczęcie testów beta gry ArmA III. W porównaniu z wersją alfa, która dostępna jest już od jakiegoś czasu, beta rozszerza rozgrywkę o nowe elementy oraz uzbrojenie, skupiając się między innymi na ciężkiej artylerii. W sumie zaoferuje ona graczom 20 rodzajów broni, 18 pojazdów, a także 8 misji, 4 wyzwania i 4 scenariusze multiplayer podczas których przemierzymy ponad 20 kilometrów kwadratowych greckiej wyspy Stratis. Nie zabraknie także edytora oraz wsparcia dla modów. W serwisie YouTube pojawił się również kolejny godzinny zapis rozgrywki z bety, w którym możemy zobaczyć całkowicie nową misję, a także wiele wprowadzanych przez twórców rozwiązań i opcji.

Wszystkie osoby, które do tej pory bawiły się z edycją alfa produkcji mogą ściągnąć betę korzystając z opcji automatycznego update'u na Steamie. Gracze dopiero rozpoczynający przygodę z dziełem Bohemia Interactive mogą je kupić za pośrednictwem serwisu dystrybucji cyfrowej firmy Valve albo na oficjalnej stronie producenta. Zakup ten odblokuje nam w dniu premiery dostęp do pełnej wersji tytułu. Zwykła edycja kosztuje 34,90 euro, edycja Deluxe wyceniona została na 44,99 euro, natomiast specjalna wersja Supporter Edition dostępna w sklepie dewelopera to koszt 69,99 euro. Warto przy tym zaznaczyć, że ceny te są promocyjne i wzrosną po debiucie gry.

  1. Arma III – strona oficjalna gry