Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2013, 14:35

autor: Sarge

Wieści ze świata (Gran Turismo 6, The Mighty Quest for Epic Loot) 25/6/13

Dziś piszemy m.in. o beta testach The Mighty Quest for Epic Loot, grze Gran Turismo 6 w wersji Anniversary Edition, nowych produkcjach zespołów The Chinese Room oraz Warhorse Studios, a także oficjalnym starcie usługi Steam Trading Cards. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

F.3.A.R.

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę F.3.A.R.. Dzieło zespołu Day 1 Studios możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 22 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Gran Turismo 6

Firma Sony Computer Entertainment ogłosiła, że Gran Turismo 6 ukaże się pod koniec bieżącego roku także w wersji Anniversary Edition. Oprócz samej gry znajdziemy w niej opakowanie typu steelbook, milion kredytów do wykorzystania na zakupy w trybie kariery, 20 samochodów ze specjalnymi malowaniami, dodatkowe elementy do modyfikacji wyglądu kierowcy, a takżę przewodnik Apex II. Cena Gran Turismo 6: Anniversary Edition pozostaje nieznana.

Gran Turismo 6 ukaże się pod koniec bieżącego roku wyłącznie na PlayStation 3 - Wieści ze świata (Gran Turismo 6, The Mighty Quest for Epic Loot) 25/6/13 - wiadomość - 2013-06-25
Gran Turismo 6 ukaże się pod koniec bieżącego roku wyłącznie na PlayStation 3

Microsoft

Christian Belady z firmy Microsoft ujawnił serwisowi Des Moines Register, że amerykański koncern planuje zainwestować niemal 700 milionów dolarów w specjalne centrum danych w West Des Moines (stan Iowa). Ma to pomóc w ulepszaniu takich usług jak Xbox Live czy Office 365.

Steam Trading Cards

Firma Valve ogłosiła, że jutro o godzinie 20:00 usługa Steam Trading Cards zostanie oficjalnie uruchomiona, wychodząc tym samym z fazy bety, która rozpoczęła się w ubiegłym miesiącu. Steam Trading Cards opiera się na kolekcjonowaniu specjalnych kart, które uzyskuje się za aktywność w wybranych produkcjach lub za uczestniczenie w życiu społeczności (np. poprzez handel z innymi użytkownikami). Uzbierane zestawy można zamienić na odznaki, które przekładają się na różnego rodzaju nagrody, np. kupony zniżkowe na zakup gier i dodatków.

Warhorse Studios

Daniel Vavra, jeden z twórców serii Mafia, udostępnił screen z pierwszej gry zespołu Warhorse Studios, w którym Vavra pełni obecnie funkcję dyrektora kreatywnego. Na razie na temat tajemniczej produkcji nie znamy zbyt wielu konkretów poza tym, że będzie to reprezentant gatunku RPG z otwartym światem do eksploracji. Udostępnione zdjęcie przedstawia środowisko, jakie przyjdzie nam zwiedzać.

Wieści ze świata (Gran Turismo 6, The Mighty Quest for Epic Loot) 25/6/13 - ilustracja #2

The Chinese Room

Studio The Chinese Room (Dear Esther) zatrudni projektanta dźwięku i artystę od efektów wizualnych do prac nad grą na konsole nowej generacji. Z treści ogłoszeń można wywnioskować, że tytuł będzie działać na silniku CryEngine 3 i zaoferuje otwarty świat oraz widok z perpektywy pierwszej osoby. Tajemnicza gra miałaby zostać wydana latem 2015 roku przez jednego z „głównych wydawców”.

The Mighty Quest for Epic Loot

Firma Ubisoft ogłosiła, że w dniach 2-5 lipca wszyscy chętni będą mogli sprawdzić wersję beta gry The Mighty Quest for Epic Loot. Najpierw trzeba jednak zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, na co twórcy dają czas do 28 czerwca. The Mighty Quest for Epic Loot to darmowa gra strategiczna z elementami dungeon crawlera, której pełna wersja powinna ukazać się jeszcze w tym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Tower of Guns
 2. Worms Clan Warfare
 3. Scourge of War: Gettysburg
 4. Foreign Legion: Buckets of Blood
 5. Foreign Legion: Multi Masacre
 6. Woody Two-Legs: Attack of the Zombie Pirates
 7. HyperSonic 4

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. CounterSpy – trailer
 2. FIFA 13 – bramki tygodnia #29
 3. Fireburst – zwiastun na premierę – Xbox Live i PlayStation Network
 4. Flower – PlayStation Vita trailer
 5. Joe Danger – zwiastun na premierę wersji PC
 6. KickBeat – trailer #2
 7. LEGO Legends of Chima: Wyprawa Lavala – zwiastun na premierę
 8. MotoGP 13 – zwiastun na premierę
 9. NCAA Football 14 – zwiastun wersji demo
 10. Octodad: Dadliest Catch – trailer
 11. Dragon Quest X – benchmark
 12. Injustice: Gods Among Us – zwiastun DLC: Generał Zod
 13. Scourge: Outbreak – poznaj drużynę Echo – Stonewall
 14. Surgeon Simulator 2013 – zwiastun DLC: Team Fortress 2
 15. Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault – pierwsze 5 minut
 16. Battlefield 4 – charakterystyka silnika Frostbite 3 (PL)
 17. Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows – zwiastun postaci: Leonardo
 18. Monster Hunter Online – trailer #2
 19. Monster Hunter Online – trailer #3
 20. Girl Fight – zwiastun rozgrywki
 21. Blacklight Retribution – poradnik – podstawy rozgrywki
 22. Company of Heroes 2 – dziennik dewelopera #3 – single player
 23. WWE 2K14 – stań się nieśmiertelny – trailer
 24. Malicious – trailer #2
 25. Invizimals: The Alliance – trailer
 26. Company of Heroes 2 – Nowa definicja wojny