Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2013, 14:28

autor: Góral

Watch Dogs na PC ukaże się w dniu premiery konsolowych wydań

Firma Ubisoft ujawniła, że wyczekiwana gra Watch Dogs ukaże się równocześnie na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, Wii U i komputerach PC. Przy okazji uruchomiono tajemniczą stronę, zapowiadającą coś związanego z tym tytułem.

Ostatnio nie mieliśmy dobrych wieści dla użytkowników komputerów PC, wyczekujących premiery gry Assassin's Creed IV: Black Flag, która niestety zaliczy lekki poślizg w stosunku do konsol obecnej generacji. Na szczęście podobna sytuacja nie będzie miała miejsca w przypadku innej produkcji firmy Ubisoft - Watch Dogs.

Watch Dogs ukaże się w Polsce 22 listopada. - Watch Dogs na PC ukaże się w dniu premiery konsolowych wydań - wiadomość - 2013-06-25
Watch Dogs ukaże się w Polsce 22 listopada.

Francuski koncern poinformował, że gra w wersji na komputery PC ukaże się w Europie w tym samym dniu, co edycje dedykowane konsolom PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U, czyli 22 listopada. Jest to dobra wiadomość, gdyż w ostatnich latach komputerowi gracze musieli czekać na gry Ubisoftu dłużej (np. seria Assassin’s Creed, Rayman Origins, Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, Prince of Persia: The Forgotten Sands czy I Am Alive). Dobrze więc, że ten sam los nie spotka Watch Dogs.

Przy okazji warto wspomnieć, że uruchomiono specjalną stronę dotyczącą nadchodzącej produkcji. Niestety nie wiemy do czego ma ona służyć, ale za dwa dni wszystko się wyjaśni, o ile licznik zamieszczony na witrynie nie kłamie.

W oczekiwaniu na rozwiązanie zagadki można poczytać wrażenia Krystiana Smoszny z pokazu Watch Dogs na targach E3. Redaktor serwisu gry-online.pl został oczarowany nową marką Ubisoftu, która „jawi się jako sandbox o nieograniczonych wręcz możliwościach, w którym możemy na różne sposoby podchodzić do wyznaczonych zadań i realizować je według własnego widzimisię”. Natomiast jeżeli jesteście pewni zakupu i pragniecie już teraz wydać swoje pieniądze, to najciekawsze oferty polskich sklepów znajdziecie tutaj.