Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 16:28

autor: Bartosz Woldański

Beyond: Dwie Dusze – obejrzyj nową galerię i zwiastun E3 2013

Na konferencji firmy Sony w Los Angeles nie mogło zabraknąć jednej z najgorętszych gier tego roku na konsolę PlayStation 3. Akcja Beyond: Dwie Dusze, bo o niej mowa, przeniesie graczy na teren owładniętej wojną Somalii. Jodie zmierzy się nie tylko z własnymi słabościami, ale stawi też czoła okrucieństwu.

Na tegorocznej konferencji E3 koncernu Sony pojawiły się nie tylko tytuły zapowiedziane na PlayStation 4. Jak można było się spodziewać, nie zapomniano o nadchodzących wielkimi krokami grach na wyłączność konsoli obecnej generacji. Mowa między innymi o Beyond: Dwie Dusze, „interaktywnym filmie” studia Quantic Dream, twórców Fahrenheita czy Heavy Raina. Na imprezie japońskiego giganta przedstawiono zwiastun, a później udostępniono świeżą galerię, ukazującą sceny z pogrążonej w wojnie Somalii.

W Beyond: Dwie Dusze nie zabraknie zapewne wyborów moralnych

Oczekujemy po Dwóch Duszach prawdziwych emocji!

W nowej grze twórców Heavy Raina zwiedzimy kawał świata

Nowe materiały zdradzają, że akcja gry zostanie umiejscowiono między innymi we wspomnianym państwie Afryki, w którym od wielu lat trwa wojna domowa. Zanim jednak trafimy do tego momentu w grze, Jodie Holmes, główna bohaterka Dwóch Dusz, będzie musiała przejść szkolenie militarne i przygotować się do zderzenia z brutalną rzeczywistością panującą w Somalii. Więcej zrzutów z gry możecie obejrzeć w naszej galerii.

Rozgrywka nie będzie opierać się wyłącznie na sekwencjach QTE

Poprzednie materiały dotyczące Beyond: Dwie Dusze udowodniły, że w nowej produkcji zespołu Davida Cage’a zwiedzimy różne zakątki świata. Więcej szczegółów na temat rozgrywki dowiecie się z tego newsa oraz z naszych wrażeń z zeszłorocznych targów E3. Szerzej grę zaprezentowano na kilkudziesięciominutowym zapisie z rozgrywki pochodzącym z Tribeca Film Festival. Targi E3 2013 trwają w najlepsze, więc niedługo pewnie jeszcze o niej przeczytacie i usłyszycie.

Studio Quantic Dream udowodniło, że potrafi tworzyć chwytające za serce gry

Beyond: Dwie Dusze trafi na półki sklepowe 11 października wyłącznie na PlayStation 3. Gra w naszym kraju wyjdzie w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). Jodie głosu użyczy Malgorzata Socha, natomiast w rolę Nathana Dawkinsa wcieli się Robert Więckiewicz.