Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 15:06

autor: moir

World of Warplanes – znamy datę rozpoczęcia otwartych beta-testów

Zespół Wargaming.net oficjalnie zapowiedział rychłe rozpoczęcie otwartych beta-testów swojej najnowszej produkcji wojennej. World of Warplanes zostanie udostępnione dla wszystkich zainteresowanych 2 lipca bieżącego roku. Na przyszłych testerów czekać ma szereg niespodzianek, w tym możliwość sprawdzenia na własnej skórze systemu zunifikowanych kont premium.

Otwarte beta-testy World of Warplanes rozpoczną się 2 lipca bieżącego roku. - World of Warplanes – znamy datę rozpoczęcia otwartych beta-testów - wiadomość - 2013-06-11
Otwarte beta-testy World of Warplanes rozpoczną się 2 lipca bieżącego roku.

Od czasu ubiegłorocznego Gamescomu nie słyszeliśmy zbyt wiele na temat World of Warplanes. Dziś zespół Wargaming.net postanowił przerwać zmowę milczenia i przypomnieć wszystkim o swojej najnowszej produkcji, której otwarte beta-testy ruszą 2 lipca bieżącego roku.

Rozpoczęte przed ponad rokiem zamknięte testy spełniły swoją rolę i przygotowały tytuł na spotkanie z szerszą publicznością. Jak podkreślają w swym oficjalnym oświadczeniu twórcy, otwarta beta będzie ostatnim etapem prac, bezpośrednio poprzedzającym samą premierę gry. Z początkiem lipca w ręce amatorów lotnictwa oddane zostaną:

  1. dwie kompletnie nowe mapy,
  2. szereg ikonicznych maszych produkcji amerykańskiej, rosyjskiej, niemieckiej i japońskiej,
  3. system taktycznych porad pojawiających się w trakcie rozgrywki,
  4. nowy, odświeżony samouczek,
  5. wyposażenie eksploatacyjnego,
  6. możliwość implementacji umiejętności bojowych pilotów.

W trakcie trwania otwartej bety, podczas jednej z faz wprowadzony zostanie system zunifikowanych kont premium. Tym samym wykupując jedno konto w dowolnej grze należącej do firmy Wargaming.net, zostanie ono automatycznie rozszerzone na jej pozostałe tytuły. Uczestnicy testów otrzymają w ich ramach specjalne żetony, które umożliwią im dokładne sprawdzenie całego modelu.

Chętni do udziału w testach mogą zawczasu założyć swoje konto na oficjalnej stronie produkcji. Zainteresowanych odsyłamy zaś do naszej ubiegłorocznej zapowiedzi World of Warplanes, która z pewnością przybliży wam ów tytuł, zanim jeszcze będziecie mieli możliwość sprawdzić go na własnej skórze.

Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun, wydany z okazji ogłoszenia otwartych beta-testów gry.

World of Warplanes – znamy datę rozpoczęcia otwartych beta-testów - ilustracja #2World of Warplanes to gra w całości poświęcona tematyce walki powietrznej. Gracze mogą toczyć w jej ramach spektakularne bitwy w przestworzach przeznaczone dla maksymalnie 30 osób (15 na 15). Występujące w niej samoloty zostały odwzorowane zgodnie z realiami historycznymi, począwszy od lat 30-tych XX wieku, kończąc na Wojnie w Korei. Premiera gry w wersji PC planowana jest na wrzesień 2013 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World of Warplanes
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.