Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2012, 13:09

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Zamknięta beta gry World of Warplanes wystartuje jutro

Firma Wargaming.net poinformowała, że już jutro, czyli 31 maja, rozpoczną się zamknięte beta testy gry World of Warplanes.

Zamknięta beta gry World of Warplanes wystartuje jutro - ilustracja #1

Szczęśliwi gracze z Ameryki, Rosji i Europy już jutro będą mogli zasiąść za sterami latających maszyn bojowych i spróbować swoich sił w potyczkach z żywymi przeciwnikami. Wszystko to w ramach rozpoczynających się zamkniętych beta testów gry World of Warplanes.

Wraz z rozpoczęciem beta testów, deweloperzy z Wargaming.net wprowadzą do World of Warplanes sporą liczbę nowych elementów. Gracze będą mogli zasiąść za sterami czterech klas maszyn bojowych: myśliwców, samolotów szturmowych, ciężkich myśliwców oraz samolotów startujących z lotniskowców. W sumie otrzymamy 59 różnych modeli pochodzących z Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Rosji.

Gra zaoferuje cztery unikalne mapy, a piloci będą mogli siać zniszczenie za pomocą nowych broni. Do dyspozycji zostaną oddane m.in. bomby i rakiety, a dodatkowo przyjdzie nam się zmagać z obroną przeciwlotniczą. Rosyjscy deweloperzy nie zapomnieli też o graczach nowych w temacie i przygotowali dla nich specjalny samouczek, ułatwiający wejście w świat World of Warplanes.

Jeśli nie dostaliście zaproszenia do zamkniętej bety, to nic straconego. Twórcy zapewnili, że będą starali się na bieżąco udostępniać swój produkt nowym graczom i korzystać z ich uwag dotyczących rozgrywki, aby finalnie wydać jak najlepszy tytuł. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w zamkniętych beta testach World of Warplanes powinny udać się na oficjalną stronę produkcji: www.worldofwarplanes.com.