Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2012, 12:36

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Premiera dodatku DLC Harley Quinn's Revenge do gry Batman: Arkham City

Dziś ma miejsce premiera rozszerzenia DLC Harley Quinn's Revenge do gry Batman: Arkham City. Stanowi on także część edycji specjalnej Game of the Year Edition, przeznaczonej na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Fani przygód Batmana, posiadający konsole Xbox 360 lub PlayStation 3, mogą od dziś zaopatrzyć się w nowy dodatek DLC do gry Batman: Arkham City zatytułowany Harley Quinn’s Revenge.

DLC można pobrać w usłudze Xbox Live, a dziś po południu także w serwisie PlayStation Network. Pecetowa wersja dodatku ukaże się na początku czerwca. Warto podkreślić, że w najnowszym rozszerzeniu wcielimy się w Batmana i Robina, którzy będą musieli rozwiązać zagadkę zniknięcia grupy oficerów policji. Zemsta Harley Quinn ma zapewniać około dwóch godzin rozrywki.

Więcej o Harley Quinn’s Revenge pisaliśmy ponad miesiąc temu w informacji poświęconej specjalnemu wydaniu gry Batman: Arkham City Game of the Year Edition, zawierającemu wszystkie rozszerzenia do tytułu RockSteady Studios. Jest ono przeznaczone wyłącznie dla posiadaczy konsol. Już teraz mogą je nabyć klienci w Stanach Zjednoczonych. W Europie ukaże się we wrześniu.

W amerykańskiej wersji edycji specjalnej znalazł się także kod promocyjny, umożliwiający pobranie filmu animowanego Batman: Year One.