Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2014, 13:06

autor: Sarge

Wieści ze świata (Beyond: Dwie Dusze, The Sims 4, Dead State) 1/9/14

Dziś piszemy m.in. o opcji wstępnego pobierania The Sims 4, beta testach Dead State, a także o możliwości wydania gry Beyond: Dwie Dusze na PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

DieselStormers

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę DieselStormers. Dzieło studia Black Forest Games można aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 11,39 euro (ok. 48 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

BioShock: Infinite / WWE 2K15

W bazie danych koreańskiej organizacji ratingowej Korean Game Rating Boards pojawiły się gry BioShock Infinite: The Complete Edition oraz WWE 2K15 w wersji na PC. Informacja jest o tyle ciekawa, że WWE 2K15 do tej pory było zapowiedziane tylko na konsole, a BioShock: Infinite jak dotąd nie doczekał się jeszcze żadnej „kompletnej edycji”. Można się domyślać, że ta ostatnia byłaby wzbogacona we wszystkie dodatki DLC do produkcji studia Irrational Games. Na razie to jednak tylko plotki, które nie doczekały się oficjalnego potwierdzenia.

The Sims 4

Firma Electronic Arts otwiera możliwość wstępnego pobrania danych gry The Sims 4, aby jej posiadacze mogli zagrać w nią w dniu premiery. Funkcjonalność jest dostępna dla wszystkich osób, które zamówiły The Sims 4 przedpremierowo w sklepie Origin. Prawdopodobnie dotyczy to już również Polski – jeśli nie, to musicie po prostu poczekać na pojawienie się stosownej opcji. Premiera gry The Sims 4 w naszym kraju będzie miała miejsce 4 września wyłącznie na PC.

The Sims 4 zadebiutuje 4 września w Polsce tylko na PC - Wieści ze świata (Beyond: Dwie Dusze, The Sims 4, Dead State) 1/9/14 - wiadomość - 2014-09-01
The Sims 4 zadebiutuje 4 września w Polsce tylko na PC

Beyond: Dwie Dusze

Serwis Exophase ujawnił Trofea do zdobycia w grze Beyond: Dwie Dusze w wersji na PlayStation 4. Mamy więc do czynienia z kolejną przesłanką świadczącą o tym, że produkcja studia Quantic Dream może zostać wkrótce przeniesiona na najnowszą konsolę firmy Sony. Wcześniej do takich informacji docierali użytkownicy forum NeoGAF, a dodatkowo gra pojawiała się w ofercie dwóch niemieckich sklepów. Jak dotąd doniesienia te nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Dead State

Studio DoubleBear Productions ogłosiło, że gra Dead State wkroczyła w fazie beta testów. Jeśli chcecie wziąć w nich udział i w przyszłości uzyskać dostęp do pełnej wersji, musicie zakupić ten tytuł na Steamie za 27,99 euro (ok. 118 zł). Oczywiście dotychczasowi nabywcy wersji alfa również mogą kontynuować rozgrywkę. Przy okazji wejścia w etap bety, gra doczekała się kolejnych zmian i nowości, o których szczegółowo poczytacie pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Wargame: Red Dragon
 2. Firewatch
 3. Super Meat Boy: Forever
 4. DriveClub
 5. State of Decay: Year-One Survival Edition
 6. Yakuza Zero: The Oath’s Place
 7. This War of Mine

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. World of Warplanes – szkoła latania #8
 2. Planetary Annihilation – zwiastun na premierę
 3. Lords of the Fallen – World trailer
 4. Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara – gameplay – sztuka przesłuchań
 5. Dying Light – dziennik dewelopera – natural movement (PL)

Ostatnia aktualizacja: 2014-09-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.