Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2014, 14:00

Ukraińcy podbijają Anglię. Top 10 UK (24 - 30 sierpnia)

Metro Redux zrzuca z tronu miłościwie panującego Diablo III i niczym Wilhelm Zdobywca przejmuje angielską ziemię. Zapraszamy do kolejnego notowania brytyjskich bestsellerów sprzedaży detalicznej ubiegłego tygodnia.

Diablo III na konsole obecnej generacji po tygodniu dominacji musi ustąpić miejsca nowym edycjom tandemu Metro 2033 i Metro: Last Light wydanym wspólnie w pakiecie o nazwie Metro Redux. Głód jakichkolwiek nowości niezmiernie doskiwiera posiadaczom Xboksów One i PlayStation 4, a powyższy przykład wcale nie jest wyjątkiem, o czym świadczy chociażby wciąż wysoka pozycja zremasterowanego The Last of Us.

Drugą i ostatnią po Metro Redux nowością w zestawieniu jest Madden NFL 15, któremu udało się wskoczyć na pozycję szóstą. Przed rokiem jego poprzednik, Madden NFL 25 (ach, ta numeracja tytułów), w premierowym tygodniu sprzedaży musiał zadowolić się miejscem siódmym, a więc oczko niżej.

1.

Metro Redux

2.

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition

3.

The Last of Us: Remastered

4.

Plants vs Zombies: Garden Warfare

5.

Call of Duty: Ghosts

6.

Madden NFL 15

7.

Grand Theft Auto V

8.

Minecraft: Xbox 360 Edition

9.

Watch Dogs

10.

Titanfall

Ostatnia aktualizacja: 2014-09-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Metro Redux

Metro Redux