Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2020, 08:59

autor: Aquma

Metro Redux na Switcha już oficjalnie. Premiera w lutym

Firmy Deep Silver i 4A Games poinformowały, że pakiet Metro Redux, zawierający strzelanki Metro 2033 i Metro: Last Light wraz ze wszystkimi dodatkami, trafi w lutym na konsolę Nintendo Switch.

Seria Metro trafi na nową platformę. - Metro Redux na Switcha już oficjalnie. Premiera w lutym - wiadomość - 2020-01-17
Seria Metro trafi na nową platformę.

Wydawca Deep Silver i studio deweloperskie 4A Games oficjalnie potwierdziły, że pakiet Metro Redux - zawierający gry Metro 2033 i Metro: Last Light oraz wszystkie wydane do nich dodatki - trafi na konsolę Nintendo Switch. Kolekcja ukaże się 28 lutego i będzie dostępna zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i fizycznej - na jednym szesnastogigabajtowym kartridżu znajdziemy obydwa tytuły (nie będzie trzeba niczego ściągać).

Metro to popularna seria strzelanek pierwszoosobowych, których akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym uniwersum stworzonym przez pisarza Dmitrija Głuchowskiego. Dotychczas w cyklu ukazały się trzy gry: Metro 2033, Metro: Last Light oraz Metro Exodus. Wszystkie zostały dobrze przyjęte zarówno przez krytyków, jak i graczy.

Pierwsze dwie produkcje otrzymały poprawione wydania z dopiskiem Redux, które trafiły na komputery i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One (pierwotnie tytuły te ukazały się na PlayStation 3 i Xboksie 360). To właśnie te wersje zostaną wydane na platformie wielkiego „N”, choć z uwagi na jej ograniczenia technologiczne nie należy spodziewać się cudów, jeśli chodzi o grafikę - oceńcie zresztą sami. Poniżej znajdziecie trailer i kilka pierwszych screenów.

Metro Redux na Nintendo Switch. - Metro Redux na Switcha już oficjalnie. Premiera w lutym - wiadomość - 2020-01-17
Metro Redux na Nintendo Switch.
  1. 4A Games - strona oficjalna
  2. Deep Silver - strona oficjalna
  3. Metro 2033 - recenzja gry
  4. Recenzja gry Metro: Last Light - przepiękna postapokalipsa 2034 roku
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Metro Redux

Metro Redux