Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2020, 19:08

Beyond: Two Souls może wkrótce trafić na Steama

W serwisie Steam Database pojawiła się strona dla nieznanej aplikacji, na której zamieszczona została grafika z Beyond: Two Souls. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że tytuł studia Quantic Dream niedługo pojawi się na platformie firmy Valve.

Beyond: Two Souls może wkrótce trafić na Steama - ilustracja #1
Czy Beyond: Two Souls wkrótce kupimy również na Steamie?

W zeszłym roku na komputerach osobistych, jako roczne tytuły ekskluzywne w Epic Games Store, premierę miały gry studia Quantic Dream. Dziś pojawiły się przecieki sugerujące, że niedługo pierwszy z trzech tytułów trafi również na platformę firmy Valve. Na ten moment nie jest to oficjalnie potwierdzone, jednak w serwisie Steam Database pojawił się wpis dla nieznanej aplikacji. Początkowo zawierał on grafikę z Beyond: Two Souls, jednak została ona usunięta. Dziennikarzom z rosyjskiego serwisu VGTimes udało się jednak wykonać screen dokumentujący oryginalny wygląd strony.

Beyond: Two Souls może wkrótce trafić na Steama - ilustracja #2
Źródło: VGTimes.ru

Warto mieć na uwadze, że Beyond: Two Souls było drugą w kolejności produkcją Quantic Dream, która trafiła do Epic Games Store. Do sprzedaży weszła 22 lipca 2019 roku. Oprócz niej, na komputerach osobistych pojawiły się jeszcze dwie gry – Heavy Rain i Detroit: Become Human.

  1. Quantic Dream – oficjalna strona