Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2019, 20:02

autor: "Vergil"

Beyond Two Souls na PC – wersja demo i wymagania sprzętowe

Studio Quantic Dream udostępniło w Epic Games Store wersję demonstracyjną gry Beyond: Dwie dusze. Poza tym poznaliśmy wymagania sprzętowe omawianej produkcji, które nie są szczególnie wygórowane.

Na nieco ponad trzy tygodnie przed premierą gry Beyond: Dwie dusze na komputerach osobistych (na które trafi 22 lipca) w Epic Games Store pojawiła się jej wersja demonstracyjna. Gracze mogą sprawdzić dwa rozdziały opowieści o Jodie Holmes, co jest zadaniem na około godzinę; mowa o Eksperymencie, w którym pracownicy Departamentu Działań Paranormalnych wystawiają na próbę nadnaturalne zdolności protagonistki i jej duchowego towarzysza – Aidena, a także o Ściganej, gdzie bierzemy udział w ucieczce dorosłej bohaterki przed depczącymi jej po piętach agentami CIA. Warto odnotować, że to samo demo poprzedziło premierę gry na PlayStation 3. Poniżej znajdziecie jeszcze nowy zwiastun omawianej produkcji, a także jej wymagania sprzętowe.

  1. Demo gry Beyond: Dwie dusze w Epic Games Store

W Beyond: Dwie dusze na komputerach osobistych będzie można zagrać w rozdzielczości 4K i sześćdziesięciu klatkach na sekundę; poza tym produkcja ma być zgodna z monitorami ultrapanoramicznymi (wyświetlającymi obraz w formacie 21:9).

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny:

64-bitowy Windows 7 lub nowszy

Procesor:

Intel Core i5-4430 3,0 GHz lub jego odpowiednik

Pamięć RAM:

4 GB

Karta graficzna:

Nvidia GeForce GTX 660 2 GB lub AMD Radeon HD 7870 2 GB

Wersja DirectX:

DirectX 11

Zalecane wymagania sprzętowe

System operacyjny:

64-bitowy Windows 7 lub nowszy

Procesor:

Intel Core i5-6600K 3,5 GHz lub jego odpowiednik

Pamięć RAM:

8 GB

Karta graficzna:

Nvidia GeForce GTX 970 4 GB lub AMD Radeon R9 390 4 GB

Wersja DirectX:

DirectX 11

Mocną stroną gry Beyond: Dwie dusze jest obsada. - Beyond Two Souls na PC – wersja demo i wymagania sprzętowe - wiadomość - 2019-06-27
Mocną stroną gry Beyond: Dwie dusze jest obsada.

Przypomnijmy, że gra Beyond: Dwie dusze zadebiutowała na PlayStation 3 w październiku 2013 roku, spotykając się z z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. W 2015 roku tytuł doczekał się zremasterowanej wersji wydanej na PlayStation 4, natomiast 22 lipca sprawdzą go pecetowi gracze (nad Wisłą w pełnej polskiej wersji językowej). Oprócz ładniejszej grafiki wersja na komputery osobiste wyróżnia się na tle pierwowzoru z PlayStation 3 możliwością rozgrywania poszczególnych rozdziałów w kolejności chronologicznej, a także obecnością dodatkowej misji zatytułowanej Zaawansowane eksperymenty.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Quantic Dream
  2. Beyond: Dwie dusze w Epic Games Store
  3. Recenzja gry Beyond: Two Souls - Dwie Dusze i gra pozorów
  4. Poradnik do gry Beyond: Dwie dusze