Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mount & Blade II: Bannerlord

Zobacz pół godziny gameplayu z Mount & Blade 2: Bannerlord

Aquma, 2 października 2018, 16:07

W sieci pojawił się niemal półgodzinny materiał prezentujący różne aspekty rozgrywki w Mount & Blade II: Bannerlord – kontynuacji popularnej hybrydy strategii i gry RPG autorstwa studia TaleWorlds.

Mount & Blade 2 Bannelord - wieści o systemie dynastii i wczesnym dostępie

AlexB, 7 września 2018, 10:22

Przedstawiciele studia TaleWorlds zdradzili kolejne szczegóły na temat ich nadchodzącej produkcji – Mount & Blade II: Bannerlord. W ostatnim wpisie na Steamie wypowiedzieli się między innymi o ewentualnym wczesnym dostępie, trybie kooperacji oraz systemie dynastii.

Mount & Blade II Bannerlord – godzinny gameplay z targów gamescom 2018

Entelarmer, 25 sierpnia 2018, 12:58

Użytkownik Resonant opublikował na YouTubie godzinne nagranie z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Materiał prezentuje rozgrywkę w trybie single player, zarejestrowaną na targach gamescom 2018.

Podróże i bitwy na trailerze gamescomowego dema Mount & Blade II Bannerlord

AlexB, 21 sierpnia 2018, 09:51

Studio TaleWorlds wypuściło do sieci teaser zapowiadający demo kampanii dla pojedynczego gracza Mount & Blade II: Bannerlord, w które będzie można zagrać podczas tegorocznej edycji targów gamescom. Prezentuje on między innymi bitwy, turnieje oraz rozmowy z postaciami niezależnymi.

Mount & Blade II Bannelord z demem single player na targach gamescom

Entelarmer, 17 sierpnia 2018, 12:21

Studio TaleWorlds zapowiedziało prezentację kampanii single player gry Mount & Blade II: Bannerlord. Chętni będą mieli pół godziny na zapoznanie się z trybem dla jednego gracza w trakcie targów gamescom.

W Mount & Blade II: Bannerlord sami rozwiniemy swój zamek

Jakub Mirowski, 7 kwietnia 2018, 16:24

Deweloperzy ze studia TaleWorlds ujawnili, że w grze Mount & Blade II: Bannerlord pojawi się system rozwoju zamków, który znacznie urozmaici oblężenia podczas rozgrywki. Niestety, nadal nie podano choćby przybliżonej daty premiery.

Mount & Blade II: Bannerlord – TaleWorlds prezentuje frakcję Aserai

Ender, 13 stycznia 2018, 13:06

W najnowszym wpisie deweloperzy nadchodzącego Mount & Blade II: Bannerlord przedstawili graczom kolejną frakcję w świecie gry, z którą wejdziemy w kontakt podczas zabawy. Są nią Aserai, wzorowani na wędrownych arabskich plemionach.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowe informacje o statystykach i wytwarzaniu broni

Entelarmer, 3 listopada 2017, 10:35

Studio TaleWorlds opublikowało pierwszą część wpisu omawiającego zmiany dotyczące broni. Nowy system pozwoli na bardziej realistyczne wyliczanie obrażeń oraz ułatwi tworzenie ekwipunku.

Mount & Blade II: Bannerlord – znamy szczegóły dotyczące systemu Wpływu

Entelarmer, 5 października 2017, 17:28

Studio TaleWorlds ujawniło kolejne informacje na temat Mount & Blade II: Bannerlord. Tym razem otrzymaliśmy informacje na temat jednego z nowych systemów, pozwalającego na rekrutację innych lordów do naszej armii.

Mody w Mount & Blade II: Bannerlord – twórcy odpowiadają na pytania

Aquma, 21 września 2017, 18:30

Twórcy Mount & Blade II: Bannerlord przygotowali kompleksowe, liczące 39 pytań FAQ, w którym zebrali najważniejsze informacje na temat funkcjonowania modów w ich nowej grze.

Mount & Blade II: Bannerlord - 800 postaci na ekranie i 60 klatek na sekundę

Góral, 17 września 2017, 10:05

Główny programista gry Mount & Blade II: Bannerlord wyjawił, że celem deweloperów dla obecnej generacji CPU jest osiągnięcie 800 postaci na ekranie przy 60 klatkach na sekundę.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowy filmik pokazuje wieloosobowe bitwy kapitanów

Adrian Werner, 24 sierpnia 2017, 10:25

Studio TaleWorlds Entertainment opublikowało nowy filmik z Mount & Blade II: Bannerlord. Koncentruje się on na wieloosobowych bitwach kapitanów, w których każdy gracz będzie zarówno kontrolował pojedynczego wojownika, jak i wydawał rozkazy jednostkom sojuszniczym.

Mount & Blade II: Bannerlord z pokazem trybu multiplayer

Entelarmer, 22 sierpnia 2017, 14:49

Studio TaleWorlds zamieściło kolejny gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Nowy filmik prezentuje potyczkę z limitem czasowym, wydawanie rozkazów oraz personalizację oddziałów.

Mount & Blade II: Bannerlord - twórcy ogłoszą datę premiery, „kiedy gra będzie gotowa”

AlexB, 18 sierpnia 2017, 09:42

Studio TaleWorlds Entertainment zapowiedziało, że w najbliższym czasie nie ogłosi oficjalnej daty premiery Mount & Blade II: Bannerlord. Tłumaczą to faktem, że takowa po prostu nie istnieje, a deweloperzy chcą mieć pewność, że tytuł będzie maksymalnie dopracowany.

Mount & Blade II: Bannerlord na nowych gameplayach

Meehow, 12 czerwca 2017, 19:32

Podczas imprezy PC Gaming Show na tegorocznych targach E3 w Los Angeles zademonstrowano nowy zwiastun z rozgrywką z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Po prezentacji studio TaleWorlds Entertainment udostępniło dwa kilkuminutowe gameplaye.

Mount & Blade II: Bannerlord z grywalnym demem na E3

AlexB, 6 czerwca 2017, 09:51

Studio TaleWorlds ogłosiło, że podczas tegorocznych targów E3 udostępni mediom branżowym grywalną wersję Mount & Blade II: Bannerlord. To pierwszy raz, gdy dziennikarze będą mogli osobiście przetestować ten tytuł.

Mount & Blade II: Bannerlord na kolejnych screenach

AlexB, 1 czerwca 2017, 11:20

W sieci pojawiły się kolejne screeny prezentujące grę Mount & Blade II: Bannerlord w akcji. Wciąż nie wiadomo, kiedy kontynuacja popularnego „symulatora średniowiecza” od studia TaleWorlds pojawi się na rynku.

Mount & Blade II: Bannerlord - w bitwach weźmie udział nawet 1000 rycerzy

Góral, 28 maja 2017, 14:44

Poznaliśmy kilka nowych szczegółów dotyczących gry Mount & Blade II: Bannerlord. W zapowiedzi opublikowanej w serwisie GameStar ujawniono, że w finalnej wersji produkcji w bitwach może będzie brało udział nawet 1000 rycerzy, a świat produkcji ma być cztery razy większy od tego z Mount & Blade: Warband.

Wszystko o Mount & Blade II: Bannerlord (gamescom 2018) – Akt. #7

Entelarmer, 7 kwietnia 2017, 19:00

Niniejsze kompendium wiedzy o grze Mount & Blade II: Bannerlord zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat drugiej odsłony nietypowego cyklu tureckiego studia TaleWorlds. Znajdziecie w nim zarówno aktualizowane na bieżąco dane na temat produkcji, jak i poświęcone jej materiały multimedialne.

Mount & Blade II: Bannerlord - garść nowych screenów

AlexB, 9 marca 2017, 10:35

PC Gamer zaprezentował nowe screeny z gry Mount & Blade II: Bannerlord, czyli kontynuacji popularnego „symulatora średniowiecza” od studia TaleWorlds. Data premiery produkcji wciąż nie jest dokładnie znana.

Prace nad Mount & Blade II nadal trwają, ale do premiery jeszcze daleko

Jakub Mirowski, 12 stycznia 2017, 09:23

Na forum studia TaleWorlds pojawiło się parę informacji nt. postępów w pracach nad Mount & Blade II: Bannerlord. Wypowiedzi menadżera ds. społeczności sugerują, że projekt nadal jest daleki od ukończenia.

Mount & Blade II: Bannerlord z minimalnymi wymaganiami sprzętowymi

Entelarmer, 19 października 2016, 20:20

Studio TaleWorlds Entertainment ujawniło minimalne wymagania sprzętowe gry Mount & Blade II: Bannerlord. Wstępną specyfikację potrzebną do uruchomienia gry zamieszczono w sklepie Steam.

Mount & Blade II: Bannerlord - obrona twierdzy

Entelarmer, 17 sierpnia 2016, 13:00

Studio TaleWorlds udostępniło kolejny gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Tym razem zaprezentowano oblężenie twierdzy z perspektywy obrońców.

Oblężenie w Mount & Blade II: Bannerlord pokazane na gameplayu z komentarzem

luckie, 13 czerwca 2016, 21:43

Mount & Blade II: Bannerlord otrzymał nowy gameplay, przygotowany z okazji E3 2016. Film przedstawia fragment oblężenia - począwszy od rozstawienia armii i ostrzelania murów przez machiny oblężnicze, aż po właściwy szturm.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowy gameplay

Entelarmer, 7 marca 2016, 11:10

W trakcie weekendowej imprezy PC Gamers Weekender studio TaleWorlds zaprezentowało rozgrywkę w Mount & Blade II: Bannerlord. W trakcie półgodzinnego pokazu twórcy przedstawili m.in. edytor postaci oraz system tworzenia przedmiotów.