Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mount & Blade II: Bannerlord

Listy życzeń Steam - Top 10. Powrót Mount & Blade 2 Bannerlord

Aquma, 30 września 2019, 12:06

Przedstawiamy kolejną edycję listy najpopularniejszych gier na listach życzeń Steam. W tym tygodniu największe powody do zadowolenia mają deweloperzy z tureckiego studia TaleWorlds - twórcy Mount & Blade II: Bannerlord - oraz deweloperzy odpowiedzialni za Biomutant. Dobrze poradziły sobie także polskie tytuły.

Mount & Blade 2: Bannerlord - ruszyły beta-testy trybu multiplayer

Entelarmer, 21 września 2019, 11:23

Studio TaleWorlds zaczęło rozsyłać zaproszenia do zamkniętej bety gry Mount & Blade II: Bannerlord. Jeśli więc chcecie sprawdzić tryb wieloosobowy w tej wyczekiwanej produkcji, sprawdźcie swoje skrzynki e-mail.

Mount and Blade 2 Bannerlord - zobacz gameplay z oblężenia

Aquma, 4 września 2019, 10:55

Na platformie YouTube pojawił się kolejny gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord od tureckiego studia TaleWorlds. Tym razem na filmie widzimy oblężenie twierdzy w ramach kampanii fabularnej.

Tryb Skirmish w Mount and Blade 2: Bannerlord - gameplay w 4K

Serek, 3 września 2019, 08:32

W sieci pojawił się nowy materiał wideo prezentujący tryb Skirmish w grze Mount & Blade II: Bannerlord. Gameplay został przechwycony w 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Naturalnie najwięcej tam walki.

28 minut gameplayu z kampanii singlowej Mount & Blade 2 Bannerlord

AlexB, 22 sierpnia 2019, 13:09

W sieci pojawił się nowy gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord prosto z targów gamescom 2019. Prezentuje on rozgrywkę z trybu dla pojedynczego gracza – poruszanie się po mapie świata, bitwy oraz oblężenia. Tytuł ukaże się w ramach wczesnego dostępu w marcu 2020 roku.

Ruszyły zapisy do beta-testów Mount & Blade 2: Bannerlord

Ender, 21 sierpnia 2019, 17:16

Ruszają zapisy do zamkniętych beta-testów trybu multiplayer w długo oczekiwanej produkcji Mount & Blade II: Bannerlord, łączącej elementy gier akcji, strategii oraz RPG. Do udziału w nich może zgłosić się każdy chętny, który wypełni formularz na stronie dewelopera.

Mount and Blade 2: Bannerlord - data premiery we wczesnym dostępie

Serek, 20 sierpnia 2019, 10:35

Studio TaleWorlds zaprezentowało graczom zwiastun ogłaszający premierę gry Mount & Blade II: Banenerlord we wczesnym dostępie na platformie Steam. Stanie się to w marcu przyszłego roku.

Mount & Blade 2 Bannerlord beta - gameplay trybu Skirmish

Aquma, 2 sierpnia 2019, 09:32

Twórcy Mount & Blade II: Bannerlord - tureckie studio TaleWorlds - opublikowali w sieci kolejny materiał prezentujący rozgrywkę w omawianej produkcji. Tym razem dostaliśmy film, który przedstawia pojedynczą bitwę w trybie Skirmish.

Mount & Blade 2 Bannerlord – założenia systemu klas w trybie multiplayer

Aquma, 12 lipca 2019, 10:32

Twórcy ze studia TaleWorlds Entertainment opublikowali notkę, w której przedstawiają założenia systemu klas w trybie wieloosobowym Mount & Blade II: Bannerlord. Można się spodziewać pewnych zmian względem poprzednich części cyklu.

Beta-testy Mount and Blade 2 nabierają tempa. W planach otwarta beta

Adrian Werner, 28 czerwca 2019, 10:15

Studio TaleWorlds poinformowało, że pierwsi gracze rozpoczęli już zabawę z betą Mount & Blade II: Bannerlord. Na razie są to wybrane osoby ze społeczności, ale w dalszych planach są również otwarte testy.

Twórcy Mount and Blade 2 zapowiadają zamknięte beta-testy

Entelarmer, 29 marca 2019, 10:46

Studio TaleWorlds zapowiedziało zamkniętą betę trybu wieloosobowego gry Mount & Blade II: Bannerlord. Nie zdradzono jeszcze terminu testów, ale kolejne informacje mają pojawić się wkrótce.

Zobacz pół godziny gameplayu z Mount & Blade 2: Bannerlord

Aquma, 2 października 2018, 16:07

W sieci pojawił się niemal półgodzinny materiał prezentujący różne aspekty rozgrywki w Mount & Blade II: Bannerlord – kontynuacji popularnej hybrydy strategii i gry RPG autorstwa studia TaleWorlds.

Mount & Blade 2 Bannelord - wieści o systemie dynastii i wczesnym dostępie

AlexB, 7 września 2018, 10:22

Przedstawiciele studia TaleWorlds zdradzili kolejne szczegóły na temat ich nadchodzącej produkcji – Mount & Blade II: Bannerlord. W ostatnim wpisie na Steamie wypowiedzieli się między innymi o ewentualnym wczesnym dostępie, trybie kooperacji oraz systemie dynastii.

Mount & Blade II Bannerlord – godzinny gameplay z targów gamescom 2018

Entelarmer, 25 sierpnia 2018, 12:58

Użytkownik Resonant opublikował na YouTubie godzinne nagranie z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Materiał prezentuje rozgrywkę w trybie single player, zarejestrowaną na targach gamescom 2018.

Podróże i bitwy na trailerze gamescomowego dema Mount & Blade II Bannerlord

AlexB, 21 sierpnia 2018, 09:51

Studio TaleWorlds wypuściło do sieci teaser zapowiadający demo kampanii dla pojedynczego gracza Mount & Blade II: Bannerlord, w które będzie można zagrać podczas tegorocznej edycji targów gamescom. Prezentuje on między innymi bitwy, turnieje oraz rozmowy z postaciami niezależnymi.

Mount & Blade II Bannelord z demem single player na targach gamescom

Entelarmer, 17 sierpnia 2018, 12:21

Studio TaleWorlds zapowiedziało prezentację kampanii single player gry Mount & Blade II: Bannerlord. Chętni będą mieli pół godziny na zapoznanie się z trybem dla jednego gracza w trakcie targów gamescom.

W Mount & Blade II: Bannerlord sami rozwiniemy swój zamek

Jakub Mirowski, 7 kwietnia 2018, 16:24

Deweloperzy ze studia TaleWorlds ujawnili, że w grze Mount & Blade II: Bannerlord pojawi się system rozwoju zamków, który znacznie urozmaici oblężenia podczas rozgrywki. Niestety, nadal nie podano choćby przybliżonej daty premiery.

Mount & Blade II: Bannerlord – TaleWorlds prezentuje frakcję Aserai

Ender, 13 stycznia 2018, 13:06

W najnowszym wpisie deweloperzy nadchodzącego Mount & Blade II: Bannerlord przedstawili graczom kolejną frakcję w świecie gry, z którą wejdziemy w kontakt podczas zabawy. Są nią Aserai, wzorowani na wędrownych arabskich plemionach.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowe informacje o statystykach i wytwarzaniu broni

Entelarmer, 3 listopada 2017, 10:35

Studio TaleWorlds opublikowało pierwszą część wpisu omawiającego zmiany dotyczące broni. Nowy system pozwoli na bardziej realistyczne wyliczanie obrażeń oraz ułatwi tworzenie ekwipunku.

Mount & Blade II: Bannerlord – znamy szczegóły dotyczące systemu Wpływu

Entelarmer, 5 października 2017, 17:28

Studio TaleWorlds ujawniło kolejne informacje na temat Mount & Blade II: Bannerlord. Tym razem otrzymaliśmy informacje na temat jednego z nowych systemów, pozwalającego na rekrutację innych lordów do naszej armii.

Mody w Mount & Blade II: Bannerlord – twórcy odpowiadają na pytania

Aquma, 21 września 2017, 18:30

Twórcy Mount & Blade II: Bannerlord przygotowali kompleksowe, liczące 39 pytań FAQ, w którym zebrali najważniejsze informacje na temat funkcjonowania modów w ich nowej grze.

Mount & Blade II: Bannerlord - 800 postaci na ekranie i 60 klatek na sekundę

Góral, 17 września 2017, 10:05

Główny programista gry Mount & Blade II: Bannerlord wyjawił, że celem deweloperów dla obecnej generacji CPU jest osiągnięcie 800 postaci na ekranie przy 60 klatkach na sekundę.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowy filmik pokazuje wieloosobowe bitwy kapitanów

Adrian Werner, 24 sierpnia 2017, 10:25

Studio TaleWorlds Entertainment opublikowało nowy filmik z Mount & Blade II: Bannerlord. Koncentruje się on na wieloosobowych bitwach kapitanów, w których każdy gracz będzie zarówno kontrolował pojedynczego wojownika, jak i wydawał rozkazy jednostkom sojuszniczym.

Mount & Blade II: Bannerlord z pokazem trybu multiplayer

Entelarmer, 22 sierpnia 2017, 14:49

Studio TaleWorlds zamieściło kolejny gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Nowy filmik prezentuje potyczkę z limitem czasowym, wydawanie rozkazów oraz personalizację oddziałów.

Mount & Blade II: Bannerlord - twórcy ogłoszą datę premiery, „kiedy gra będzie gotowa”

AlexB, 18 sierpnia 2017, 09:42

Studio TaleWorlds Entertainment zapowiedziało, że w najbliższym czasie nie ogłosi oficjalnej daty premiery Mount & Blade II: Bannerlord. Tłumaczą to faktem, że takowa po prostu nie istnieje, a deweloperzy chcą mieć pewność, że tytuł będzie maksymalnie dopracowany.