Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2022, 21:40

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Bannerlord będzie droższy, więcej zapłacą m.in. Polacy

Jeśli zwlekaliście z przedpremierowym zakupem Mount & Blade 2: Bannerlord, teraz jest na to najlepsza okazja. Gra niedługo podrożeje w kilku krajach, w tym w Polsce.

Źródło: store.steampowered.com

Premiera gry Mount & Blade 2: Bannerlord nastąpi już 25 października i jak na razie nic nie wskazuje na to, aby debiut został opóźniony. Jeśli tytuł Was interesuje, ale wstrzymywaliście się z jego wczesnym zakupem, lepiej zróbcie to teraz, bowiem 20 września Bannerlord podrożeje – nie tylko w Polsce. Jak tłumaczą twórcy gry:

Niestety, musieliśmy podjąć trudną decyzję o podwyższeniu ceny gry w Argentynie, Brazylii, Kazachstanie, Polsce, Tajlandii oraz Turcji przez sytuację gospodarczą tych regionów.

Trudno stwierdzić, dlaczego dokładnie twórcy Bannerlord zwrócili uwagę na gospodarkę akurat naszego państwa. Niemniej do zmiany ceny gry zostało jeszcze trochę czasu, a aktualnie na Steamie trwa letnia przecena serii Mount & Blade.

Bannerlord dorwiecie z rabatem wynoszącym 10%, dzięki temu przedpremierowemu zakupowi będziecie mogli wypróbować tytuł we wczesnym dostępie. Na razie nie wiemy, jak bardzo cena gry ulegnie zmianie 20 września; miejmy nadzieje, że nie będzie to drastyczna podwyżka.

Mount & Blade 2: Bannerlord wyjdzie na konsole PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S oraz PC-ty.

  1. Mount & Blade - oficjalna strona
E3 2021