Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2021, 17:10

autor: Szarmancki

Bannerlord otrzymał tryb foto i liczne poprawki w patchu e1.5.6

TaleWorlds nie próżnuje. Kolejna aktualizacja dodaje nie tylko mnóstwo poprawek, ale również kilka większych zmian. Największą z nich i zapewne najbardziej wyczekiwaną jest tryb fotograficzny.

Najnowsza aktualizacja do Mount & Blade 2: Bannerlord, oznaczona numerem e1.5.6, wprowadza parę większych nowości, jak i wiele pomniejszych poprawek. Jednym z najbardziej znaczących dodatków, które wprowadza patch, jest tryb fotograficzny.

Wspomniany moduł jest dostępny w kampanii dla pojedynczego gracza i pozwoli nam na uchwycenie zniewalających obrazów ogromnych i intensywnych bitew, ale również przyjrzenie się dokładnie niezauważalnym szczegółom.

Bannerlord otrzymał tryb foto i liczne poprawki w patchu e1.5.6 - ilustracja #1

Dodatkową, większą funkcją, która pojawiła się w wersji e1.5.6, są również rebelie, o których mówiliśmy więcej tutaj. W skrócie, zamysł mechaniki będzie opierał się na buncie chłopstwa, gdy lojalność wybranej wioski spadnie poniżej 15 punktów. W takim wypadku osada stworzy własny klan i będzie starała się dołączyć do konkurencyjnego królestwa lub takiego o odrębnej kulturze. Pojawiło się również 14 nowych map wiosek.

Serca fanów z pewnością uradują się, widząc, jak dużo poprawek pojawiło się w tej aktualizacji. Pełną listę zmian możecie zobaczyć tutaj.

Aktualizacja e1.5.7 na serwerach beta

Warto również wspomnieć, że patch, nad którym aktualnie pracuje TaleWorlds, pojawił się właśnie na serwerach beta gry i gracze już teraz mogą przetestować, co wprowadzi nadchodząca wersja oznakowana numerem e1.5.7. Czego możemy doświadczyć na serwerach testowych? Przede wszystkim zobaczymy nową mechanikę pozwalającą na szkolenie dzieci na etapie dorastania. Poszczególne treningi będą dostępne po osiągnięciu przez syna lub córkę klanu odpowiedniego wieku i im starsi będą, tym bardziej zaawansowanych umiejętności będą mogli się nauczyć. Pełną listę zmian zobaczycie tutaj.

Gra Mount & Blade 2: Bannerlord dostępna jest na platformie PC.