Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2021, 13:42

autor: Adrian "Ness" Piotrowski

Kolejna modyfikacja do Bannerlorda w świecie Gry o tron

Fani Gry o tron oraz Mount & Blade 2: Bannerlord stworzyli kolejną modyfikację, która zmienia domyślną Calradię w krainę Westeros.

Parę miesięcy temu pisaliśmy o modyfikacji do gry Mount & Blade II: Bannerlord pozwalającą na zagranie w krainie Westeros znanej z serii książek Pieśń lodu i ognia. Nie minęło wiele czasu i pojawił się kolejny, obszerny projekt. Tym razem internauta kryjący się pod pseudonimem Carolina Warlord ujawnił efekt swojej kilkotygodniowej pracy – mod Realm of Thrones, który całkowicie zmienia Calradię w tereny znane z serialu Gra o tron.

Według autora modyfikacja ma zawierać ponad dwadzieścia królestw, północną stronę Muru, lud Dothraków oraz setki różnych postaci.

Modyfikację można pobrać ze strony Nexus Mods w tym miejscu. Projekt wciąż znajduje się w fazie wczesnego rozwoju, a droga do jego ukończenia jest daleka, więc gracze mogą napotkać różne niedostatki techniczne. Jednak warto się samemu przekonać, jak ten mod wypada w porównaniu z pozostałymi podobnymi pomysłami.