Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry wieloosobowe wykorzystujące Internet Android 20

Rozgrywka przez Internet to najpowszechniejsza forma trybu multiplayer. Polega na łączeniu się z graczami z całego świata przez globalną sieć za pośrednictwem serwerów, za które najczęściej odpowiada producent gry. Te ostatnie mogą być zarówno publiczne, dostępnie dla każdego, jak i prywatne, a więc tylko dla użytkowników zaproszonych przez osobę pełniącą funkcję administratora.

Shadowverse: Wonderland Dreams
Shadowverse: Wonderland Dreams

Strategiczne 29 czerwca 2017

Piąte z kolei rozszerzenie DLC do wydanej w 2016 roku kolekcjonerskiej gry karcianej Shadowverse autorstwa japońskiego studia Cygames. Dodatek zatytułowany Wonderland Dreams w żaden sposób nie modyfikuje dotychczasowych zasad rozgrywki, sprowadzającej się do toczenia kolejnych karcianych pojedynków ze sztuczną inteligencją oraz innymi graczami. DLC wprowadza jednak 104 nowe karty, wśród których znalazły się zarówno neutralne, jak i ekskluzywne dla każdej z siedmiu klas postaci. Elementem łączącym karty zaoferowane w ramach dodatku jest fakt, że wszystkie one nawiązują do klasycznych baśni i powieści fantasy. Znajdziemy więc wśród nich wariacje na temat Don Kichota, Alicji w Krainie Czarów, Kopciuszka, Czarnoksiężnika z krainy Oz i innych popularnych tytułów. Wonderland Dreams pozwala też na stworzenie zupełnie nowego i niedostępnego wcześniej rodzaju talii.

AND

Royal Revolt 2
Royal Revolt 2

Strategiczne 21 lutego 2014

Strategia czasu rzeczywistego z elementami gry akcji, w której naszym nadrzędnym celem jest rozbudowa własnego królestwa, zadbanie o rozwój armii i poprowadzenie jej do boju o zwycięstwo nad siłami kontrolowanymi przez innych graczy. Tytuł przykuwa uwagę za sprawą ładnej, kreskówkowej oprawy graficznej.

AND

Basketball Stars
Basketball Stars

Sportowe 4 lutego 2016

Kolejna proozycja firmy Miniclip z serii prostych gier zręcznościowych o tematyce sportowej, ukierunkowanych na rywalizację między graczami. W grze możemy bawić się w dwóch odmiennych trybach, takich jak konkurs rzutów do kosza oraz klasyczny pojedynek jeden na jednego do jednego kosza. Cała zabawa toczy się we w pełni trójwymiarowym środowisku.

AND

Panzer League
Panzer League

Akcji 7 listopada 2018

Panzer League to sieciowa gra bitewna typu MOBA opracowana przez twórców Tibii - niemiecki zespół CipSoft. Gracze toczą w niej wieloosobowe bitwy pancerne z udziałem futurystycznych czołgów. Mecze rozgrywane są między dwiema trzyosobowymi drużynami. Do wyboru jest spory zestaw maszyn, a każda oferuje inne statystyki oraz cechy specjalne. W trakcie rywalizacji powoli wzmacniamy naszą jednostkę, ulepszając jej osiągi i odblokowując coraz lepsze funkcje. Sterowanie i celowanie jest mocno zręcznościowe, a walka rozgrywa się w szybkim tempie. Na mapie znajdują się bazy obu stron - zniszczenie centrum dowodzenia przeciwnika jest jednym ze sposobów na zwycięstwo; innym jest przejęcie wszystkich punktów kontrolnych. Na polach bitwy umieszczono również stacje radarowe, których zdobycie pozwala podejrzeć ruchy wrogów, oraz struktury badawcze, przyśpieszające tempo ulepszania czołgów.

AND

The Elder Scrolls: Legends - Bohaterowie Skyrim
The Elder Scrolls: Legends - Bohaterowie Skyrim

Strategiczne 29 czerwca 2017

Dodatek do gry karcianej The Elder Scrolls: Legends, opartej na słynnej marce RPG należącej do firmy Bethesda Softworks. Rozszerzenie Bohaterowie Skyrim oferuje zestaw ponad 150 nowych kart z postaciami i stworami z gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Należą do nich nie tylko ludzie (np. Aela Łowczyni), ale i smoki (Alduin). Bohaterowie Skyrim to jednak nie tylko same karty, ale również nowa mechanika Krzyków. Każdy z nich dysponuje trzema poziomami mocy, w zależności od częstotliwości ich używania. Co więcej, jedno ze słów zdolności, Zmiana, otrzymało modyfikację, dzięki której towarzysze mają możliwość przybrania postaci bestii. Przemiana ta sprawia, że są znacznie potężniejsi, a niekiedy nawet mogą wyzwolić dodatkową umiejętność. Ponadto rozszerzenie The Elder Scrolls: Legends - Bohaterowie Skyrim wprowadza do gry nowe motywy – od Akademii w Zimowej Twierdzy po Wojnę Domową.

AND

Dungeon Hunter Champions
Dungeon Hunter Champions

RPG 7 maja 2018

Dungeon Hunter Champions to RPG akcji korzystające z modelu darmowego z mikropłatnościami. Grę opracowało oraz wydało studio Gameloft i odbiega ona od poprzednich odsłon cyklu. Zabawa w kampanii wciąż sprowadza się do zręcznościowej walki z tłumami wrogów, ale tym razem dowodzimy drużyną złożoną z kilku spośród kilkuset możliwych do odblokowania postaci. Na raz kontrolujemy tylko jednego wojownika, ale reszcie możemy wydawać proste rozkazy. W każdej chwili da się także przełączać między podwładnymi. Poza kolekcjonowaniem herosów kluczową rolę odgrywa ulepszanie ich zdolności oraz ekwipunku. Produkcja posiada także tryb hordy, w którym musimy zmierzyć się z falami coraz potężniejszych wrogów. Do tego dochodzą zrealizowanie w stylu MOBA rozgrywki multiplayer. W sieciowych potyczkach walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny graczy; każdy z nich kontroluje pojedynczego czempiona, a zadaniem obu stron jest zniszczenie bazy przeciwnika.

AND

Football Empire
Football Empire

Strategiczne 26 października 2017

Menadżer piłkarski, w którym zadaniem gracza jest poprowadzenie do zwycięstwa drużyny oddanej w jego ręce. Do jego zadań należy nie tylko rozbudowa klubowego stadionu, lecz także opracowywanie planów treningowych, dobór taktyki czy wreszcie wybór rywali, z którymi jego piłkarze zmierzą się w kolejnych meczach.

AND

N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy

Akcji 20 lutego 2017

Zremasterowana wersja popularnej strzelaniny FPP wydanej na urządzeniach mobilnych w 2009 roku. Zmiany i usprawnienia wprowadzone przez francuskie studio Gameloft nie ograniczają się do poprawionej oprawy graficznej – rozgrywkę wzbogacono na przykład o system craftingu, umożliwiający udoskonalanie posiadanego uzbrojenia i wytwarzanie nowego arsenału w oparciu o surowce pozyskiwane w toku rozgrywki. Podobnie jak pierwowzór, N.O.V.A. Legacy pozwala wcielić się w kapitana Kala Wardina, którego zadaniem jest infiltracja stacji kosmicznej należącej do Xenosów – tajemniczej, wrogo nastawionej, obcej cywilizacji. Podstawowym trybem zabawy jest fabularna kampania, na jaką składa się dziewiętnaście zróżnicowanych etapów. Towarzyszy jej oparty na rywalizacji wieloosobowy wariant rozgrywki dla maksymalnie sześciu graczy. Ponadto na sprawdzenie czeka tryb Shadow Events (specjalne zlecenia, w ramach których eliminujemy następujące po sobie fale oponentów) oraz moduł Special Ops (misje strategiczne). Tytuł dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

AND

Football Master
Football Master

Sportowe 1 listopada 2016

Opracowany przez studio GALA Sports mobilny menadżer piłkarski. Zgodnie z regułami gatunku, w grze Football Master wcielamy się w rolę menadżera drużyny sportowej, a do naszych obowiązków należy m.in. pozyskiwanie i sprzedaż zawodników, opracowywanie planu treningowego, a także ustalanie składu i taktyki na kolejne spotkania. Dzięki licencji organizacji FIFPro nic nie stoi na przeszkodzie, aby przejąć kontrolę nad jednym z czołowych europejskich klubów, wraz z realnie istniejącymi zawodnikami oraz strojami z sezonu 2016-17. W zależności od zajmowanej przez nas pozycji, bierzemy udział w różnych typach rozgrywek. W trakcie spotkań zmagania sportowców monitorować możemy zarówno za pomocą przejrzystego widoku taktycznego, jak i przenieść się bezpośrednio na stadion, obserwując mecz w pełnym 3D. Całość stworzona została głównie z myślą o rozgrywce jednoosobowej, jednak w każdej chwili możemy przez Internet wyzwać na pojedynek innego gracza, wystawiając do boju stworzoną przez nas drużynę marzeń.

AND

Transformers: Forged to Fight
Transformers: Forged to Fight

Bijatyki 5 kwietnia 2017

Opracowana przez firmę Kabam z myślą o platformach mobilnych bijatyka osadzona w uniwersum popularnej marki Transformers. Akcja gry toczy się w dziwnym, nowym świecie, który staje się miejscem zderzenia wielu różnych rzeczywistości, w rezultacie czego planeta przeobraża się w wielkie pole bitwy między Transformerami. Fabuła przedstawiona jest zaś z perspektywy znanej fanom serii Melissy Faireborn, która staje się generałem armii robotów. Transformers: Forged to Fight czerpie ze wszystkich wersji marki, tak więc walczą tu ze sobą zarówno bohaterowie z oryginalnej kreskówki, jak i filmów kinowych Michaela Baya. Zabawa koncentruje się zaś na toczeniu kolejnych pojedynków jeden na jednego za pomocą typowo mobilnego, uproszczonego systemu walki. Rozgrywkę urozmaica spory wybór postaci o unikalnych atakach i umiejętnościach transformacji, a także elementy strategiczne. Pomiędzy potyczkami zajmujemy się bowiem także rozbudową bazy, co zapewnia nam surowce przydatne w procesie rozwijania bohaterów.

AND

Forward Assault
Forward Assault

Akcji 12 czerwca 2017

Sieciowa strzelanina FPP opracowana przez studio Blayze Games; jej głównym projektantem był Lucas Wilde, czyli osoba, której gracze zawdzięczają powstanie Bullet Force z 2016 roku. Forward Assault przenosi nas na wirtualne pola bitew, na jakich bierzemy udział w dynamicznych, wieloosobowych potyczkach. Do naszej dyspozycji oddano różnorodny arsenał – w starciach robimy użytek między innymi z kultowego karabinu AK-47 i pistoletu Desert Eagle. Oprócz kilku trybów wieloosobowej rywalizacji, na sprawdzenie czeka również moduł dla pojedynczego gracza, w którym stawiamy czoła przeciwnikom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję. Wszystko to możemy wypróbować za darmo – pozycja jest bowiem dystrybuowana w modelu free-to-play.

AND

Potion Explosion
Potion Explosion

Logiczne 25 stycznia 2017

Gra logiczna typu "połącz 3 elementy", stanowiąca adaptację popularnej planszówki o tym samym tytule. Za jej opracowanie odpowiada studio Clangore. Gracze trafiają do Magicznej Akademii Horribilorum, a ich zadaniem jest warzenie coraz bardziej skomplikowanych eliksirów. Kluczem do sukcesu jest postępowanie zgodnie z przepisami i właściwy dobór wrzucanych na planszę składników. Zgodnie z regułami "match-3", usunięcie jednego z nich sprawia, że wszystkie elementy znajdujące się powyżej opadają, nierzadko zmieniając ułożenie całości. Jeśli doprowadzimy do zetknięcia co najmniej dwóch takich samych komponentów, wywołamy eksplozję. Dodatkowe utrudnienie stanowi ograniczona ilość miejsca w zbiorniku, do którego nieustannie podążają poszczególne składniki. W Potion Explosion grać można zarówno w pojedynkę, rywalizując ze sztuczną inteligencją, jak i w trybie multiplayer, konkurując z innymi osobami. Całości dopełniają sieciowe rankingi, gdzie możemy się pochwalić osiągnięciami.

AND

Clash of Queens: Dragons Rise
Clash of Queens: Dragons Rise

Strategiczne 27 listopada 2015

Mobilna gra bitewna czasu rzeczywistego, dostępna w modelu darmowym z mikropłatnościami. W Clash of Queens: Dragons Rise trafiamy do fantastycznego świata pogrążonego w wyniszczającym konflikcie. Gracz może wcielić się zarówno w dumną królową, jak i w walczącego w jej obronie rycerza. Do zadań grającego należy rozbudowa podległego mu królestwa, rozwój zaplecza technologicznego oraz powiększanie armii i wystawianie jej do walki. Oprócz zwykłych żołnierzy, zwerbować możemy również magów bitewnych czy potężne smoki i inne bestie. Starcia rozgrywane są w czasie rzeczywistym, a nierzadko biorą w nich udział setki jednostek. Ponadto musimy zadbać o ochronę naszego zamku poprzez rozstawianie na murach łuczników oraz umieszczenie w obrębie warowni oddziałów piechoty czy kawalerii. W Clash of Queens: Dragons Rise gracze mogą bawić się w pojedynkę albo formować sojusze lub rywalizować z innymi. Jak na produkcję mobilną, oprawa graficzna prezentuje wysoki poziom wykonania, a uwagę zwraca dopracowane środowisko i bogactwo detali.

AND

Sky Force Anniversary
Sky Force Anniversary

Akcji 22 października 2014

Remake gry Sky Force – niezwykle ciepło przyjętego shoot ‘em upa, którego premiera odbyła się w 2004 roku. Gracze przejmują kontrolę nad futurystycznymi myśliwcami, by stawić czoła armii próbującego podbić świat Generała Mantisa.

AND

Hot Wheels: Race Off
Hot Wheels: Race Off

Wyścigi 13 października 2016

Hybryda gry zręcznościowej i samochodowej, opracowana przez studio Hutch Games. Akcja prezentowana jest w perspektywie bocznej, a gracz zasiada za sterami ponad dwudziestu pojazdów (od muscle carów, przez terenówki i futurystyczne auta wyścigowe, aż po lekkie buggy). Celem zabawy jest przejechanie wyznaczonej trasy w najbardziej efektownym stylu. Na ponad czterdziestu zróżnicowanych torach roi się od przeszkód, ramp i skoczni, jakie możemy wykorzystać, by wybijać się w powietrze i wykonywać rozmaite triki. W miarę czynionych postępów otrzymujemy dostęp do nowych samochodów i różnorodnych ulepszeń. Oprócz trybów opracowanych z myślą o zabawie w pojedynkę, Hot Wheels: Race Off oferuje warianty rozgrywki skoncentrowane na wieloosobowej rywalizacji. Całości dopełnia kolorowa, utrzymana w kreskówej stylistyce oprawa graficzna – na uwagę bez wątpienia zasługuje zaawansowany model uszkodzeń pojazdu. Tytuł dystrybuowany jest w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami.

AND

Asterix and Friends
Asterix and Friends

Strategiczne 14 września 2016

Bazująca na znanej serii komiksowej René Goscinnego mobilna gra strategiczna, powstała we współpracy studia Sproing Interactive Media z firmą Bandai Namco. W grze Asterix and Friends naszym zadaniem jest zbudowanie dobrze prosperującej wioski Galów, która będzie w stanie poradzić sobie z atakami rzymskich legionów. Pod względem mechaniki mamy do czynienia ze strategią RTS, zrealizowaną w stylu spopularyzowanym przez słynne Clash of Clans. W grze zajmujemy się więc rozbudową naszej wioski, gromadzeniem surowców, prowadzeniem badań nad nowymi technologiami oraz szkoleniem armii. Drugi aspekt rozgrywki stanowi walka, podczas której atakujemy bazy nieprzyjaciół, a ponieważ mamy ograniczoną kontrolę nad wojskami, kluczową rolę odgrywa tu właściwy dobór jednostek i wyposażanie ich w odpowiednie bronie, pancerze czy eliksiry. Całość oprawiona została w zgrabną kampanię fabularną, w której spotykamy wiele znanych postaci i przebijamy się przez rzymskie obozowiska, aby w końcu trafić do Egiptu.

AND

Guardian Codex
Guardian Codex

RPG 4 listopada 2016

Opracowana przez wewnętrzne studia koncernu Square Enix mobilna gra RPG z turowym systemem walki. Akcja Guardian Codex toczy się w 2030 roku; nasza planeta podzielona jest za sprawą konfliktu pomiędzy Imperium oraz Ruchem Oporu. Kiedy druga z tych frakcji zostaje zepchnięta do defensywy, postanawia spróbować odmiennej taktyki i wysyła swoich agentów do tytułowego Codexu, czyli wirtualnej wersji dawnych czasów. Wcielający się w ich role gracze mają za zadanie odnalezienie legendarnych istot znanych jako Strażnicy i przeniesienie ich do świata rzeczywistego, by wykorzystać je w walce przeciwko Imperium. Pod względem mechaniki, gra jest klasycznym japońskim RPG, w którym zajmujemy się eksploracją, wypełnianiem zadań, prowadzeniem rozmów oraz rozgrywaną w systemie turowym walką z przeciwnikami. Ta odgrywa zaś istotną rolę, gdyż pokonywanie Strażników pozwala na przyłączanie ich do drużyny, a cała zabawa obraca się głównie wokół ich kolekcjonowania i rozwijania.

AND

Lunar Battle
Lunar Battle

Strategiczne 24 października 2017

Strategia ekonomiczna typu city builder z elementami strzelaniny, przeznaczona na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Grę stworzyło studio On5 – znane m.in. z RollerCoaster Tycoon 4 Mobile – we współpracy z firmą Atari. Mobilne Lunar Battle jest współczesną interpretacją gry Atari o tym samym tytule, wydanej w 1982 roku na automatach. Tym razem mamy do czynienia z ciekawym połączeniem strategii i strzelanki. Zadaniem gracza jest rozbudowa ludzkiej kolonii w kosmosie i obrona jej przed obcymi najeźdźcami. W tym celu gromadzi surowce, stawia nowe budynki i zaspokaja bieżące potrzeby mieszkańców, ostrożnie gospodarując przy tym finansami. Sporo środków należy przeznaczyć na zbrojenia, w tym broń dla pracowników oraz statki kosmiczne. Nad tymi drugimi przejmujemy bezpośrednią kontrolę. Podczas bitew z Obcymi rozgrywka przypomina klasyczne strzelaniny z automatów, w których sterujemy statkiem i strzelamy do nadlatujących wrogów. Możliwe jest też toczenie potyczek PvP na specjalnych arenach.

AND

Riptide GP: Renegade
Riptide GP: Renegade

Wyścigi 23 sierpnia 2016

Wyścigi futurystycznych skuterów wodnych, zaprojektowane przez studio Vector Unit, twórców dwóch poprzednich odsłon oraz Hydro Thunder Hurricane i Beach Buggy Racing. Riptide GP: Renegade pozwala nam się wcielić w kierowcę skuterów hydro jet. Wykluczony z oficjalnej ligi Riptide GP protagonista bierze udział w nielegalnych zawodach. Są one znacznie bardziej niebezpieczne, gdyż toczą się na nie zawsze dobrze zabezpieczonych trasach, a do tego zawodnicy muszą radzić sobie ze ścigającą ich policją. Hydro jety są w stanie osiągać zabójcze tempo, wyskakiwać na kilkanaście metrów w powietrze i wykonywać imponujące akrobacje. W miarę postępów zdobywamy nowe maszyny, a zarobione pieniądze wydajemy na ich ulepszenie. Riptide GP: Renegade oferuje obszerny tryb kariery, w ramach którego rywalizujemy w nielegalnych wyścigach, walczymy z bossami i powoli umacniamy swoją pozycję w sporcie. Prócz tego w grze pojawia się multiplayer, pozwalający rywalizować w ośmioosobowych wyścigach, oraz rankingowe wyzwania. Wszystko to ukazane jest w atrakcyjnej, trójwymiarowej oprawie graficznej.

AND

Shadowgun: Legends
Shadowgun: Legends

Akcji 22 marca 2018

Kolejna pełnoprawna odsłona serii mobilnych gier akcji, rozwijanej przez znane m.in. ze strzelanki Dead Trigger, czeskie studio Madfinger Games. Akcja Shadowgun: Legends rozgrywa się w przyszłości, a podczas zabawy wcielamy się w role specjalnie wyszkolonych żołnierzy, których zadaniem jest uratowanie galaktyki przed atakiem Obcych. W odróżnieniu od poprzednich części serii, mamy tu jednak do czynienia z pierwszoosobową strzelaniną z elementami RPG, nieodbiegającą diametralnie od innych mobilnych FPS-ów. Zabawa może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer, a rozpoczynamy ją praktycznie od zera, dysponując słabym wyposażeniem i bronią. Z biegiem czasu i kolejnych misji zdobywamy jednak doświadczenie oraz środki, niezbędne do dokonywania kolejnych ulepszeń. Ciekawostkę stanowi fakt, że poczynania graczy wywierają trwały wpływ na uniwersum gry, dzięki czemu ulega ono nieustannym metamorfozom.

AND

FallenSouls
FallenSouls

RPG 15 lutego 2015

Gra typu MMORPG stworzona z myślą o platformach mobilnych, udostępniana w formacie free-to-play z mikropłatnościami. W FallenSouls trafiamy do fantastycznego świata, którego przyszłość zagrożona jest przez armię ciemności. Zadaniem graczy jest stawienie czoła siłom zła i pokonanie jej potężnego przywódcy. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia postaci, wybierając spośród trzech ras (człowieka, orka lub nieumarłego) i specjalizacji (wojownika, strażnika lub maga). Rozgrywka koncentruje się na eksploracji świata, rozwoju bohatera oraz walce z napotkanymi przeciwnikami. Starcia odbywają się w systemie turowym, a standardowym atakom towarzyszą rozmaite umiejętności specjalne, odblokowywane w toku zabawy. Gracz nie jest skazany na samotną przeprawę — istnieje możliwość stworzenia drużyny wraz z innymi śmiałkami oraz przywoływania potworów, będących wsparciem w trudniejszych potyczkach. Dodatkową atrakcją jest zarządzanie osobistą warownią, którą możemy rozbudowywać i udoskonalać, a także bronić przed wrogami i rywalizującymi graczami.

AND

Rush Rally 2
Rush Rally 2

Wyścigi 20 maja 2016

Druga część mobilnej serii wyścigowej autorstwa doświadczonego w tym gatunku gier studia Brownmonster Limited. Rush Rally 2 pozwala nam wziąć udział rozmaitych zawodach rajdowych, rozgrywanych na ponad 70 zróżnicowanych trasach w siedmiu krajach świata. Jak na warunki mobilne, tytuł odznacza się nieco bardziej symulacyjnym modelem jazdy. Trasy różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także nawierzchnią i warunkami pogodowymi, co nie pozostaje bez wpływu na sposób prowadzenia pojazdu. Dodatkowo poszczególne samochody możemy również tuningować, stopniowo poprawiając ich osiągi. Oprócz rywalizacji z SI, w grze możemy także ścigać się z duchami innych graczy i brać udział w rozmaitych, zabawnych minigierkach, takich jak jazda po placu budowy czy unikanie nadlatujących pocisków. Całość stworzona została na autorskim silniku Rush Engine i odznacza się wysokiej jakości oprawą graficzną, szczegółowymi modelami samochodów oraz realistyczną fizyką.

AND

ReRunners: Race for the World
ReRunners: Race for the World

Zręcznościowe 20 lipca 2016

Przygotowana przez debiutujące studio Klang Games mobilna zręcznościówka wyścigowa z elementami gier platformowych. W ReRunners: Race for the World wcielamy się w jedną z osób, starających się zostać najlepszym biegaczem świata. Tego samego pragną oczywiście inni gracze, dlatego podczas zabawy musimy się z nimi ścigać. Mechanika rozgrywki jest stosunkowo prosta i polega głównie na skakaniu i omijaniu przeszkód na kilkudziesięciu zróżnicowanych etapach, od lokacji w dżungli, poprzez unoszącą się w przestworzach wyspę, aż po tęczę. Poszczególne poziomy gry mają jednak otwartą strukturę, tak więc podczas wyścigu możemy też dowolnie je zwiedzać i zbierać rozmaite power-upy pokroju bomb czy plecaków odrzutowych, dzięki którym łatwiej będzie nam ukończyć zawody na pierwszym miejscu. Dodatkowo, z biegiem czasu nasz zawodnik zyskuje doświadczenie, dzięki któremu może rozwijać swe umiejętności, np. podwójny skok. Całość przeznaczona jest wyłącznie do zmagań w sieciowym trybie wieloosobowym.

AND

Auto Warriors
Auto Warriors

Strategiczne jeszcze nie ogłoszona

Osadzona w realiach postapokaliptycznych, mobilna strategia turowa autorstwa debiutującego zespołu Gunjin Games. Produkcja o nazwie Auto Warriors obsadza graczy w roli kierowców ciężko uzbrojonych samochodów, biorących udział w morderczej rywalizacji na specjalnie zaprojektowanych arenach. Cała zabawa toczy się w nietypowym systemie turowym, w którym gracze podczas kilkusekundowych tur wykonują swoje ruchy równocześnie, a następnie są one w tym samym czasie realizowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu, do sukcesu w grze niezbędny jest nie tylko zmysł taktyczny, ale również umiejętność przewidywania posunięć przeciwnika. Podczas zabawy mamy możliwość zastosowania rozmaitych manewrów i ataków, a bitewne areny wypełnione są interaktywnymi elementami, w typie ramp czy pułapek. Całość urozmaica złożony system budowania i ulepszania samochodów, zapewniający setki tysięcy kombinacji, w ramach których wybieramy preferowane ramy, koła, pancerze, uzbrojenie oraz dodatkowe gadżety i wzory malowania.

AND