Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

3. przygodowe gry akcji - Gry Xbox

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 3. Gry o tematyce przygodowe gry akcji na platformę Microsoft Xbox ułożone według popularności.

XBOX
przygodowe gry akcji
Akcji4
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe49
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Open Season
Open Season

Przygodowe 19 września 2006

Open Season to familijna, przygodowa gra akcji, której fabuła wzorowana jest na animowanym obrazie kinowym o tym samym tytule, za którego powstanie odpowiada wytwórnia Sony Pictures Animation.

Malice
Malice

Przygodowe 2 czerwca 2004

Dynamiczna gra akcji, w której tytułową bohaterkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Podróżujemy po wielu dziwnych światach i staczamy walki z wrogo nastawionymi stworami.

Eragon
Eragon

Przygodowe 14 listopada 2006

Eragon to gra typu action/adventure zrobiona na podstawie filmu o tym samym tytule, będącego z kolei ekranizacją powieści Christophera Paoliniego. W trakcie rozgrywki, poczynania bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

The Thing
The Thing

Przygodowe 9 września 2002

Taktyczna gra akcji na podstawie filmu Johna Carpentera „The Thing”, w której prowadzimy oddział wyspecjalizowanych komandosów do walki z niebezpieczną formą życia znalezioną na biegunie polarnym.

Second Sight
Second Sight

Przygodowe 3 września 2004

Second Sight to kolejna propozycja studia Free Radical Design, które zasłynęło przede wszystkim za sprawą wydawanej na platformy nowej generacji serii TimeSplitters a także hitowego Goldeneye 007 na Nintendo 64.