Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Symulator randkowy

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce symulator randkowy.

PC
PC Windows15
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 48 Sony PlayStation 32
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 12 PlayStation Portable1 PlayStation Vita3
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S2 Microsoft XBOX ONE4 Microsoft Xbox 3602
Microsoft Xbox
Mobile
Android5 Apple iOS5
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch8
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

symulator randkowy
Doki Doki Literature Club Plus!
Doki Doki Literature Club Plus!

Przygodowe 30 czerwca 2021

Płatna, zaktualizowana wersja Doki Doki Literature Club z 2017 roku. W Doki Doki Literature Club Plus! ponownie wcielamy się w licealistę szukającego miłości w szkolnym klubie literackim, powoli odkrywając mroczny sekret grupy.

PCPS5XSXPS4XONESwitch

Helltaker
Helltaker

Logiczne 11 maja 2020

Helltaker jest darmową polską produkcją, która łączy elementy gry logicznej, przygodowej i zręcznościowej. Gracz wciela się w młodego mężczyznę, który wybiera się do piekła, by flirtować z demonicznymi dziewczynami. Tytuł został opracowany przez niezależnego polskiego dewelopera vanrippera (Łukasza Piskorza).

PC

Dream Club
Dream Club

Symulacje 27 sierpnia 2009

Randkowy symulator, w którym gracze wcielają się w zmęczonego codzienną pracą bohatera. Odwiedza on co wieczór japoński bar z hostessami i próbuje zdobyć serce jednej z pracujących w niej kobiet. W trakcie rozgrywki gracze próbują się dowiedzieć czegoś więcej o swojej wybrance i umówić się z nią na kolejne randki. Poza elementami przygodowymi tytuł zawiera także zręcznościowe mini-gry.

X360PS3PSP

Table Manners
Table Manners

Symulacje 14 lutego 2020

Humorystyczny symulator randki w konwencji pierwszoosobowej gry zręcznościowej, w którym staramy się zdobyć serce wybranka bądź wybranki podczas romantycznej kolacji. Za powstanie Table Manners odpowiada Echo Chamber Games.

PC

Get the Girl!
Get the Girl!

Symulacje 12 stycznia 1993

Get the Girl! to prosta gra o silnie zaznaczonym wątku erotycznym, w której wcielamy się w rolę jednego z delikwentów, próbujących poderwać atrakcyjne damy. Odpowiadając na zadawane przez nasze ofiary pytania, możemy zaskarbić sobie ich względy, lub wręcz przeciwnie, zniechęcić je do jakichkolwiek zbliżeń.

PC

Azure Dreams
Azure Dreams

RPG 13 listopada 1997

Hybryda jRPG-a i produkcji typu roguelike, wzbogacona o elementy zaczerpnięte z symulatorów randkowych. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad Kohem, czyli wojownikiem przemierzającym kolejne kondygnacje wieży Monster Tower, w poszukiwaniu odpowiedzi dotyczących tajemniczego zaginięcia jego ojca.

PS1

Five Dates
Five Dates

Przygodowe 17 listopada 2020

Narracyjna gra przygodowa, zrealizowana w technice FMV. W Five Dates wcielamy się w Vinny’ego, który rozmawia z pięcioma dziewczynami dopasowanymi do niego na portalu randkowym. To, jak rozwiną się jego relacje z każdą z nich, zależy od naszych wyborów.

PCPS4XONESwitchANDiOS

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator
Dream Daddy: A Dad Dating Simulator

Symulacje 20 lipca 2017

Zabawna produkcja z gatunku symulatorów randkowych, będąca debiutanckim dziełem studia Game Grumps, założonego przez youtuberów z popularnego kanału o grach wideo. Dream Daddy: A Dad Dating Simulator opowiada historię samotnego ojca, który wraz z córką przenosi się do sennego miasteczka Maple Bay. Na miejscu okazuje się, że wszyscy mężczyźni z sąsiedztwa wiodą żywot podobny do głównego bohatera, a nasz protagonista postanawia umówić się z jednym z nich.

PCPS4SwitchANDiOS

Song of Memories
Song of Memories

Przygodowe 28 lutego 2018

Przygotowana przez studio Pure Wish przygodówka typu visual novel, wzbogacona o elementy symulatorów randkowych oraz gier jRPG. Fabuła Song of Memories koncentruje się na losach dwójki licealistów: wychowującego młodszą siostrę Minato Kamishiro i jego przyjaciółki Kanon Hiiragi. Kiedy na świecie zaczyna szaleć groźny wirus, wzmagający agresję u zarażonych nim kobiet, życie dwojga przyjaciół nabiera nieoczekiwanego rozpędu, a ich szarą codzienność urozmaica seria niezwykłych zdarzeń.

PCPS4Switch

Monster Prom 2: Monster Camp
Monster Prom 2: Monster Camp

Przygodowe 23 października 2020

Monster Prom 2: Monster Camp to kontynuacja humorystycznego symulatora randkowego Monster Prom z 2018 roku, którego akcja przenosi graczy do wypełnionego potworami obozu letniego. Gra została opracowana przez niezależne studio Beautiful Glitch.

PC

Hatoful Boyfriend
Hatoful Boyfriend

Przygodowe 4 września 2014

Oryginalna japońska gra z gatunku visual novel. Główna bohaterka przenosi się do szkoły średniej przeznaczonej w całości dla inteligentnych i mówiących ptaków. Na miejscu może zaprzyjaźnić się z jej uczniami oraz znaleźć prawdziwą miłość.

PCPS4ANDiOSPSV

Senran Kagura Reflexions
Senran Kagura Reflexions

Przygodowe 13 września 2018

Spin-off serii Senran Kagura, będący interaktywną grą visual novel, w której spędzamy czas z kilkoma protagonistkami cyklu. Akcja Senran Kagura Reflexions rozgrywa się w szkole średniej, a gracze wcielają się w jednego z uczniów, który zadurzył się w wybranej bohaterce.

PCSwitch

Song of Unleash
Song of Unleash

Przygodowe prace wstrzymane

Song of Unleash jest przygotowanym z myślą o PlayStation 4 oraz PC visual novel, stanowiącym kontynuację wydanego w 2017 roku w Japonii Song of Memories. Produkcja łączy rozbudowaną fabułę z elementami rozgrywki rodem z symulatorów randkowych.

PCPS4

Best Friend Forever
Best Friend Forever

Przygodowe 27 sierpnia 2020

Połączenie gry skupiającej się na opiece nad zwierzętami z przygodowym symulatorem randkowym. Akcja Best Friend Forever dzieje się w fikcyjnym mieście - Rainbow Bay - gdzie gracz poszukuje swojej miłości.

PCSwitch

Monster Prom: XXL
Monster Prom: XXL

Przygodowe 27 kwietnia 2018

Monster Prom: XXL to symulator randkowy, w którym staramy się o względy jednego z sześciorga uczniów szkoły Spooky High, próbując zdążyć przed tytułowym balem potworów. W trakcie zabawy bierzemy udział w wielu często absurdalnych sytuacjach.

PCXSXPS4XONESwitch

Thousand Arms
Thousand Arms

RPG 17 grudnia 1998

Utrzymana w steampunkowych klimatach i stylistyce japońskich animacji, nietypowa produkcja łącząca elementy RPG z symulatorem randkowym.

PS1

The Charming Empire
The Charming Empire

Przygodowe 19 kwietnia 2017

Symulator randkowy, którego akcję osadzono w Japonii z okresu Taisho. W trakcie zabawy wcielamy się w Amane Kosakę, która trafia na dwór królewski z rozkazu swojego brata – Soshiego Amazaki. W trakcie zmagań dziewczyna poznaje nie tylko kolejne tajemnice pałacu, lecz również zamieszkujących go mężczyzn, by po jakimś czasie zakochać się w jednym z nich.

PCSwitchANDiOSPSV

Dream Club Zero
Dream Club Zero

Symulacje 27 stycznia 2011

Kolejna odsłona randkowego symulatora, w którym gracze wcielają się w zmęczonego codzienną pracą japońskiego singla, odwiedzającego co wieczór japoński bar z hostessami i próbującego zdobyć serce jednej z pracujących w niej kobiet. W trakcie rozgrywki gracze próbują się dowiedzieć czegoś więcej o swojej wybrance i umówić się z nią na kolejne randki. Tytuł posiada nowe bohaterki oraz mini-gry niedostępne w pierwszej części cyklu.

X360PS3PSV

Kitty Powers' Matchmaker
Kitty Powers' Matchmaker

Symulacje 3 września 2014

Symulator randkowy, w którym gracz wciela się w pracownika biura matrymonialnego. Jego zadaniem jest łączenie w pary poszczególnych klientów oraz dbanie o wzrost reputacji firmy. Całość utrzymano w charakterystycznej, kiczowatej stylistyce.

PCPS4XONEANDiOS