Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Helltaker (PC)

Helltaker PC

Helltaker jest darmową polską produkcją, która łączy elementy gry logicznej, przygodowej i zręcznościowej. Gracz wciela się w młodego mężczyznę, który wybiera się do piekła, by flirtować z demonicznymi dziewczynami.

Logiczne | zagraj za darmo | 2D | elementy przygodowe | elementy zręcznościowe | polskie | indie | romans | symulator randkowy

PC Windows
Okładka Helltaker (PC)

producent: vanripper

wydawca: vanripper

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

11maja2020

11maja2020

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Helltaker to darmowa gra logiczna z elementami przygodowymi i zręcznościowymi. W produkcji tej wcielamy się w chłopaka, który trafił do piekła pełnego atrakcyjnych – i wyjątkowo niebezpiecznych – żeńskich demonów. Tytuł został opracowany oraz wydany przez polskiego dewelopera niezależnego znanego jako vanripper (Łukasza Piskorza) i stanowi jego debiutancki projekt.

Fabuła

Głównym bohaterem Helltaker jest młodzieniec, który otwiera portal do piekła, by spełnić swoje najskrytsze pragnienie – zebrać harem demonicznych dziewcząt. Niestety, szybko okazuje się, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Mechanika

Helltaker jest grą, którą łączy elementy zręcznościowe, przygodowe i logiczne. Akcję obserwujemy w niej z góry – z tzw. perspektyw top-down. Zadaniem gracza jest przejście swoją postacią w określone miejsce na podzielonej na kwadraty planszy, w którym znajduje się kobieta, z którą chcemy porozmawiać. Na polu gry można znaleźć różne zagrożenia, takie jak pułapki czy szkielety. Musimy omijać je lub niszczyć, a także odnajdywać właściwą drogę przez dany poziom przesuwając kamienne bloki.

Tryby gry

W Helltaker możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawa rozgrywki jest kampania fabularna.

Kwestie techniczne

Helltaker oferuje prostą, dwuwymiarowa oprawę graficzną, która jest oparta głównie o ręcznie rysowane ilustracje prezentujące plansze i poszczególne postacie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,9 / 10 na podstawie 132 głosów czytelników.

Gry podobne do Helltaker

Wymagania wiekowe Helltaker

16+