Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Helltaker (PC)
OkładkaHelltaker (PC)

Helltaker PC

Helltaker jest darmową polską produkcją, która łączy elementy gry logicznej, przygodowej i zręcznościowej. Gracz wciela się w młodego mężczyznę, który wybiera się do piekła, by flirtować z demonicznymi dziewczynami.

Logiczne | zagraj za darmo | 2D | elementy przygodowe | elementy zręcznościowe | polskie | indie | romans | symulator randkowy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Helltaker Premiera PC

11maja2020

Steam

11maja2020

producent: vanripper wydawca: vanripper

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Helltaker

Utawarerumono

Boyfriend Dungeon

Monster Prom

Helltaker to darmowa gra logiczna z elementami przygodowymi i zręcznościowymi. W produkcji tej wcielamy się w chłopaka, który trafił do piekła pełnego atrakcyjnych – i wyjątkowo niebezpiecznych – żeńskich demonów. Tytuł został opracowany oraz wydany przez polskiego dewelopera niezależnego znanego jako vanripper (Łukasza Piskorza) i stanowi jego debiutancki projekt.

Fabuła

Głównym bohaterem Helltaker jest młodzieniec, który otwiera portal do piekła, by spełnić swoje najskrytsze pragnienie – zebrać harem demonicznych dziewcząt. Niestety, szybko okazuje się, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Mechanika

Helltaker jest grą, którą łączy elementy zręcznościowe, przygodowe i logiczne. Akcję obserwujemy w niej z góry – z tzw. perspektyw top-down. Zadaniem gracza jest przejście swoją postacią w określone miejsce na podzielonej na kwadraty planszy, w którym znajduje się kobieta, z którą chcemy porozmawiać. Na polu gry można znaleźć różne zagrożenia, takie jak pułapki czy szkielety. Musimy omijać je lub niszczyć, a także odnajdywać właściwą drogę przez dany poziom przesuwając kamienne bloki.

Tryby gry

W Helltaker możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawa rozgrywki jest kampania fabularna.

Kwestie techniczne

Helltaker oferuje prostą, dwuwymiarowa oprawę graficzną, która jest oparta głównie o ręcznie rysowane ilustracje prezentujące plansze i poszczególne postacie.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,9 / 10 na podstawie 163 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Helltaker: 16+