Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCSwitch
Okładka Senran Kagura Reflexions (PC)

Senran Kagura Reflexions

Spin-off serii Senran Kagura, będący interaktywną grą visual novel, w której spędzamy czas z kilkoma protagonistkami cyklu. Akcja Senran Kagura Reflexions rozgrywa się w szkole średniej, a gracze wcielają się w jednego z uczniów, który zadurzył się w wybranej bohaterce.

Przygodowe | visual novel | elementy zręcznościowe | romans | symulator randkowy

Okładka Senran Kagura Reflexions (PC)

data premiery gry:

13wrz2018

Switch

24cze2019

PC

Senran Kagura Reflexions to gra przygodowa typu visual novel, będąca spin-offem cyklu Senran Kagura, który narodził się na Nintendo 3DS w 2011 roku. Na platformie Nintendo pojawiły się w sumie dwie główne części serii (Senran Kagura oraz Senran Kagura 2: Deep Crimson). Na konsole oraz komputery PC trafiły z kolei tytuły poboczne, takie jak Senran Kagura: Estival Versus, Senran Kagura: Shinovi Versus, Senran Kagura: Bon Appetit oraz Senran Kagura: Peach Beach Splash. Za stworzenie cyklu odpowiada japońska firma Marvelous oraz studio Honey Parade Games, które zostało założone w przez Kenichiro Takakiego, pomysłodawcę marki.

Fabuła

Senran Kagura Reflexions porzuca fabułę związaną z wojnami klanów ninja, a także fantastyczne moce oraz pojedynki. W zamian tego przenosimy się do japońskiej szkoły średniej, gdzie wchodzimy w interakcje z poszczególnymi bohaterkami Senran Kagury. W podstawowej wersji gry jest to jedynie Asuka, protagonistka serii, ale pobrać możemy również DLC wprowadzające kolejne postacie. W trakcie zabawy uczestniczymy w serii siedmiu luźno powiązanych ze sobą scen ze szkolnego życia. W zależności od naszych akcji możemy odblokować jedno z sześciu różnych zakończeń historii.

Mechanika

Senran Kagura Reflexions jest grą typu visual novel. Poza prowadzeniem dialogów z bohaterką możemy także wchodzić z nią w inne interakcje. Opierają się one głównie na dotykaniu i masowaniu rożnych części jej ciała, co ma zrelaksować i uspokoić dziewczynę. Ponadto gra zawiera galerię, w której możemy zmieniać wygląd oraz stroje bohaterki.

Kwestie techniczne

Senran Kagura Reflexions korzysta z trójwymiarowych modeli oraz silnika głównych odsłon serii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 35,99 PLN

Gry podobne do Senran Kagura Reflexions

Wymagania wiekowe Senran Kagura Reflexions

16+

Wymagania sprzętowe Senran Kagura Reflexions

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i3-6100 3.7 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 lub lepsza, 9 GB HDD, Windows 10
Minimalne: Intel Core i3-2100 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 550 Ti lub lepsza, 9 GB HDD, Windows 7

Switch
PC