Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

5. pociągi

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 5. Gry o tematyce pociągi ułożone według popularności.

PC
PC Windows94 WWW3
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 410 Sony PlayStation 31
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 11
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE8 Microsoft Xbox 3603
Microsoft Xbox
Mobile
Android5 Apple iOS5 Windows Phone1
Nintendo
Nintendo Switch4
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS1
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Eisenbahn.exe Professional 5.0
Eisenbahn.exe Professional 5.0

Symulacje 11 października 2006

Kolejna odsłona zaawansowanego symulatora pociągów. Wcielamy się w rolę maszynisty podróżującego taborem kolejowym. Oprócz tego możemy się również wcielić w budowniczego i stworzyć własne plansze czy też scenariusze za pomocą wbudowanego edytora. W tej części usprawnieniu uległy maszyny, przepisy kolejowe i udźwiękowienie gry.

PC

Pocket Trains
Pocket Trains

Strategiczne 6 września 2013

Pocket Trains to strategia ekonomiczna, obsadzająca nas w roli prezesa niewielkiej firmy zajmującej się organizowaniem transportu kolejowego. Gracz musi tworzyć połączenia, zdobywać zlecenia, inwestować w zakup pociągów oraz odpowiednio bilansować wydatki z przychodami.

ANDiOS

Rail Runner 3D
Rail Runner 3D

Symulacje prace wstrzymane

Rail Runner 3D to gra poświęcona kolejkom elektrycznym, będąca rozwinięciem pomysłów zawartych w oryginalnym Rail Runnerze. Obydwie, wymienione wyżej pozycje wyprodukowało studio A.S.K. Homework.

PC

Eisenbahn.exe Professional 13
Eisenbahn.exe Professional 13

Symulacje 26 października 2016

Trzynasta pełnoprawna odsłona serii zaawansowanych symulatorów kolei, rozwijanej przez niemieckie studio Trend Verlaag. W Eisenbahn.exe Professional 13 wcielamy się tradycyjnie w rolę maszynisty, podróżując po zróżnicowanych lokacjach za pomocą wybranego pociągu. Do naszej dyspozycji oddanych zostało ponad 4500 modeli – od klasycznych parowozów po nowoczesne lokomotywy spalinowe oraz elektryczne, a każda z nich wyposażona została w wiernie odwzorowany, trójwymiarowy kokpit.

PC

The Holiday Express
The Holiday Express

Symulacje 4 grudnia 2013

Świąteczna gra symulacyjno-logiczna stworzona przez studio Rail Simulator Developments na bazie Train Simulator 2014. W wigilię Bożego Narodzenia wichura porozrzucała prezenty i świąteczne ozdoby po całym domu. Gracz wciela się w rolę maszynisty zabawkowej kolejki parowej, a jego zadaniem jest uporządkować rzeczy zanim wstaną domownicy.

PC

Trains Vs Zombies 2
Trains Vs Zombies 2

Symulacje 25 października 2012

Spin-off głównego cyklu Railworks: Train Simulator stworzony przez studio Dovetail Games. Po raz kolejny mamy do czynienia z rozbudowanym symulatorem kolei – gracz ponownie wciela się w rolę maszynisty, choć w tym przypadku przychodzi mu pracować w niezbyt sprzyjających okolicznościach.

PC