Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

4. manager

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 4. Najpopularniejsze gry o tematyce manager.

PC
PC Windows215 WWW11
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 47 Sony PlayStation 310 Sony PlayStation 213
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable9
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE5 Microsoft Xbox 36013 Microsoft Xbox4
Mobile
Android17 Apple iOS18
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch5 Nintendo Wii1 Nintendo DS1
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance1
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

manager
LMA Manager 2007
LMA Manager 2007

Sportowe 18 listopada 2005

Kolejna odsłona piłkarskiego menedżera od Codemasters. Autorzy poprawili realizm działania rynku transferowego, silnik odpowiedzialny za wyświetlanie meczów, system newsów, design wszystkich menusów i tabelek, a także wprowadzili nowe ligi, opcję tworzenia wirtualnego menedżera czy rozgrywania gierek treningowych.

PCX360PS2XBOX

Cycling Manager 4
Cycling Manager 4

Sportowe 25 czerwca 2004

Cycling Manager 4 to czwarta z kolei odsłona jedynego w swoim rodzaju managera kolarstwa, sportu, cieszącego się nieustannie rosnącą popularnością.

PC

World of Mixed Martial Arts 3
World of Mixed Martial Arts 3

Sportowe 9 grudnia 2010

World of Mixed Martial Arts 3 jest trzecią odsłoną cyklu sportowych menedżerów, poświęconych mieszanym sztukom walki. Gracz ponownie ma okazję spróbować swoich sił w roli profesjonalnego promotora. Do jego obowiązków należy m.in. organizowanie widowisk, ustalanie scenariuszy pojedynków i negocjowanie umów z najbardziej utalentowanymi zawodnikami.

PC

Championship Manager Online
Championship Manager Online

Sportowe 1 marca 2005

Program należy do popularnego gatunku massive multiplayer online i w istocie jest okrojonym wydaniem piątej części „CM”, stworzonej przez studio Beautiful Game.

PC

Premier Manager 09
Premier Manager 09

Sportowe 15 sierpnia 2008

Premier Manager 09 jest kolejną, czternastą odsłoną serii piłkarskich menadżerów. Produkcją gry, podobnie zresztą jak poprzednio, zajęła się firma Zoo Digital Publishing.

PCPS2

Football Manager 2013
Football Manager 2013

Sportowe 2 listopada 2012

Football Manager 2013 to kolejna odsłona popularnego menedżera piłkarskiego wprowadzająca garść ulepszeń i nowości czyniących znaną i lubianą formułę zabawy jeszcze bardziej grywalną. Jedną z nich jest tryb Football Manager Classic, czyli uproszczona wersja oryginalnej gry przeznaczona dla osób, które na wirtualną rozrywkę nie mogą poświęcać zbyt wiele czasu.

PC

ESport Manager
ESport Manager

Strategiczne 18 czerwca 2018

Polska strategia ekonomiczna z elementami symulacji, w której naszym zadaniem jest poprowadzenie do zwycięstwa własnej drużyny e-sportowej. W trakcie zmagań musimy zadbać przede wszystkim o opracowanie planu treningowego dla naszych podopiecznych, co przekłada się na ich formę tak w FPS-ie, jak i w produkcji typu MOBA.

PC

Liga Polska Manager '97
Liga Polska Manager '97

Sportowe 1 lipca 1997

Kontynuacja gry Liga Polska Manager '95, opracowana tym razem przez nowego twórcę - Mariusza Trzaskę. Gra cechuje się podobną mechaniką do swojego pierwowzoru, a głównymi różnicami są obniżenie poziomu trudności oraz przeniesienie programu w środowisko Windows 95, co zaowocowało całkowitą zmianą interfejsu.

PC

Tour de France 2012
Tour de France 2012

Sportowe 22 czerwca 2012

Menadżer kolarski należący do najpopularniejszej i najdłużej wydawanej serii tego typu. Zadaniem gracza jest zarządzanie drużyną kolarską, dbanie o jej finanse i treningi oraz dowodzenie jej członkami w czasie wyścigów. Największą nowością w porównaniu do poprzednich odsłon jest pojawienie się trybu multiplayer.

PCX360PS3

The F.A. Premier League Manager 2002
The F.A. Premier League Manager 2002

Sportowe 14 września 2001

Kolejna edycja znanego managera piłkarskiego z Electronic Arts, w którym oprócz tytułowej Premier League, możemy zająć się siedmioma innymi znanymi ligami europejskimi.

PC

ManagerZone
ManagerZone

Sportowe 23 września 2001

Przeglądarkowa gra menadżerska, która w odróżnieniu od konkurencyjnych tytułów oferuje możliwość poprowadzenia zarówno drużyny piłkarskiej, jak i hokejowej. Sednem rozgrywki jest dbanie o wszystkie aspekty funkcjonowania klubu oraz uczestnictwo w różnego rozgrywkach. Oprócz z góry narzuconych meczy ligowych i pucharowych, każdy z grających może utworzyć własną, prywatną ligę lub turniej.

WWW

Liga Polska Manager '95
Liga Polska Manager '95

Sportowe 15 lipca 1995

Pierwszy rodzimy manager piłkarski, opracowany przez licealistę Rafała Cymermana. W grze możemy poprowadzić do sukcesów kluby z I, II lub III ligi polskiej, a w zależności od wybranego poziomu trudności naszym celem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej, bądź rywalizacja o najwyższe krajowe trofea i gra w europejskich pucharach.

PC

Championship Manager 97/98
Championship Manager 97/98

Sportowe 9 lutego 1997

Decydujemy o treningu i ustalamy taktyki podczas meczów. Musimy też zadbać o finansową stronę działalności klubu oraz zajmować się transferami. Gra oferuje olbrzymią bazę danych, w skład której wchodzi ponad 2500 prawdziwych zespołów. W porównaniu z poprzednimi odsłonami wprowadzono masę poprawek, które czynią rozgrywkę bardziej realistyczną.

PC

Champ Man 15
Champ Man 15

Sportowe 14 sierpnia 2014

Menadżer piłkarski, stanowiący mobilną kontynuację kultowego cyklu Championship Manager. W grze możemy poprowadzić do sukcesów ponad 400 klubów piłkarskich z 23 lig z całego świata. Podczas rozgrywki odpowiadamy m.in. za treningi, transfery, rozbudowę klubowej infrastruktury oraz taktykę i skład na kolejne spotkania. Gra dystrybuowana jest w modelu free-to-play.

ANDiOS

Out of the Park Baseball 22
Out of the Park Baseball 22

Sportowe 26 marca 2021

Out of the Park Baseball 22 jest kolejną odsłoną znanej serii gier menadżerskich, w których prowadzimy drużynę baseballową. Produkcja posiada licencje lig MLB i MLBPA. Tytuł został stworzony przez firmę Out of the Park Developments.

PC

Pole Position 2010
Pole Position 2010

Wyścigi 21 maja 2010

Pole Position 2010 to wyprodukowana przez studio destraX Entertainment strategia menedżerska, pozwalająca graczowi wcielić się w rolę dyrektora zespołu wyścigowego startującego w Mistrzostwach Świata Formuły 1. Do zadań szefa teamu należy m.in. negocjowanie kontraktów sponsorskich, nadzór nad pracami badawczymi, a nawet ustalanie strategii wyścigowych.

PC

Tour de France 2019
Tour de France 2019

Sportowe 27 czerwca 2019

Pro Cycling Manager 2019 / Tour de France 2019 to kolejna odsłona poświęconych kolarstwu gier sportowych od studia Cyanide. Produkcja wiernie odtwarza trasy rzeczywistych wyścigów rowerowych i zawodników występujących w aktualnym sezonie.

PCPS4XONE

Pole Position 2012
Pole Position 2012

Wyścigi 20 kwietnia 2012

Pole Position 2012 jest sequelem wydanego dwa lata wcześniej wyścigowego menedżera Pole Position 2010. Gra pozwala wcielić się w rolę szefa fikcyjnego zespołu, startującego w mistrzostwach świata bolidów Formuły 1. Do obowiązków gracza należy m.in. zatrudnianie kierowców, nadzór nad pracami badawczymi, ustalanie strategii wyścigowych oraz pozyskiwanie funduszy.

PC

Solidarność: Menedżer Konspiracji
Solidarność: Menedżer Konspiracji

Logiczne prace wstrzymane

Społecznościowa gra edukacyjna, będąca efektem współpracy studia One2Tribe, firmy Gudejko Studio oraz Narodowego Instytutu Sztuk Audiowizualnych. Akcja osadzona została w realiach ostatniej dekady PRL, a gracze mogą wcielić się w role działaczy opozycji antykomunistycznej odpowiedzialnych za tworzenie siatki konspiratorów i organizowanie akcji protestacyjnych.

WWW

Pro Cycling Manager
Pro Cycling Manager

Sportowe 30 czerwca 2005

Pro Cycling Manager to kolejna odsłona popularnych gier traktujących o kolarstwie, która została przygotowana przez studio Cyanide.

PC

MLB Front Office Manager
MLB Front Office Manager

Strategiczne 26 stycznia 2009

MLB Front Office Manager to sportowa strategia menedżerska, przygotowana przez studio Blue Castle Games z myślą o fanach baseballu. Gracze mają okazję wcielić się w role dyrektorów ulubionych drużyn amerykańskiej ligi MLB (Major League Baseball) i spróbować doprowadzić je do mistrzowskich tytułów.

PCX360PS3

Franchise Hockey Manager 6
Franchise Hockey Manager 6

Sportowe 11 października 2019

Kolejna odsłona serii zaawansowanych menadżerów hokeja, który pozwala pokierować drużyną w jednej z kilkudziesięciu oficjalnych lig światowych. Za przygotowanie Franchise Hockey Manager 6 odpowiada studio Out of the Park Developments.

PC

International Cricket Captain III
International Cricket Captain III

Sportowe 6 lipca 2007

Menadżer sportowy, podejmujący tematykę krykietu. Do wyboru pięć różnych trybów zabawy. Na uwagę zasługują także rozbudowane opcje zarządzania wybraną przez siebie drużyną.

PCPS2PSP

Club Manager
Club Manager

Sportowe 1 października 2003

Club Manager 2003/04 to seria aż osiemnastu menadżerów piłkarskich. Autorzy gry skupili się na lidze angielskiej. Każdy wydawany osobno tytuł pozwala na grę wyłącznie jednym z zespołów startujących w Premier League. Zadaniem gracza jest poprowadzenie wybranego teamu do końcowego zwycięstwa.

PC