Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka Speedway Manager (WWW)
OkładkaSpeedway Manager (WWW)

Speedway Manager WWW

Przeglądarkowy manager żużlowy dostępny na Facebooku, inspirowany osiągnięciami Tomasza Golloba, który niedługo przed wydaniem gry został mistrzem świata w żużlu.

Sportowe | manager | żużel

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Speedway Manager Premiera WWW

28stycznia2011

producent: Marcin Lewandowski Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Speedway Manager to przedstawiciel gatunku menadżerów, dostępny na łamach społecznościowego portalu Facebook. Od konkurencji wyróżnia go fakt, że całość traktuje o żużlu i wszystkich aspektach z nim związanych, podczas gdy większość podobnych tytułów koncentruje się raczej na przedstawieniu „od kuchni” tematu piłki nożnej. Za stworzenie tego tytułu odpowiedzialny jest Marcin Lewandowski.

Wcielamy się w menadżera drużyny żużlowej, by dzięki odpowiedniej taktyce i strategii jej prowadzenia osiągnąć jak największy sukces. W zabawie może wziąć udział każda osoba zarejestrowana na Facebooku, która następnie jest przydzielana do jednej z wielu dostępnych lig. Poza samą tematyką, głównym elementem wyróżniającym Speedway Manager od wielu innych menadżerów sportowych jest fakt, że do naszej zwycięskiej ekipy wcale nie rekrutujemy wirtualnych zawodników, których statystyki wpływają na nasze ewentualne powodzenie. W tym przypadku w skład naszej kadry wchodzą znajomi z Facebooka.

Gra w całości skupia się na rozgrywaniu meczów żużlowych. Jej esencją jest zatem rywalizacja z innymi użytkownikami, która wyparła wszelkie opcje ekonomiczne, jakie w takiej pozycji mogłyby się znaleźć. Warto dodać, że jej autor w niektórych sprawach konsultował się między innymi z polskim żużlowcem, Marcinem Kozdrasiem. To pozwoliło mu spojrzeć na temat okiem eksperta i zawrzeć w swoim dziele najbardziej charakterystyczne elementy dla tego sportu.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Speedway Manager: Odpowiednia dla każdego wieku.