Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Boxing Manager (PC)
OkładkaBoxing Manager (PC)

Boxsport Manager PC

Boxing Manager

Boxing Manager to, jak sama nazwa wskazuje, pozycja umożliwiająca nam wcielenie się w promotora tego dość brutalnego i krwawego sportu. Podążamy ścieżkami przetartymi przez najsławniejszych (patrz Don King).

Strategiczne | manager | boks

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Boxsport Manager Premiera PC

23lutego2007

producent: ProLine Software wydawca: dtp AG / Anaconda Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Boxing Manager to, jak sama nazwa wskazuje, pozycja umożliwiająca nam wcielenie się w promotora tego dość brutalnego i krwawego sportu. Podążamy ścieżkami przetartymi przez najsławniejszych (patrz Don King), rozpoczynając od mizernej „stajni” z dwoma nieznanymi talentami pięściarskimi, a kończąc na na dobrze prosperującym biznesie mogącym zaoferować do 30 bokserów.

Oczywiście scenariusz ten jest możliwy do zrealizowania o ile tylko tli się w nas iskierka menadżera, no i zamiłowanie do boksu. Do naszych zadań należy bowiem negocjowanie kontraktów nie tylko zawodników ale również wszelkiej maści współpracowników, m.in. trenerów. Musimy również zadbać o odpowiedni trening naszych podopiecznych, ustalać terminy walk, a także wypracowywać odpowiednie strategie prowadzenia pojedynków. Nie można zapomnieć o stronie finansowej naszego interesu, jako że większe pieniądze to lepsi bokserzy, a lepsi bokserzy to lepsze pieniądze - i tak nasz biznes powoli się rozkręca. Zgromadzone fundusze posłużyć mogą także do uatrakcyjnienia transmisji walk naszych zawodników oraz reklamowania ich w telewizji, radio czy gazetach.

Od strony technicznej walki przedstawione zostały w pełnym 3D, co w połączeniu z animacjami zrealizowanymi przy wykorzystaniu motion-capture, tworzy quasi-autentyczną atmosferę meczów bokserskich. Natomiast wbudowany edytor pozwala nam tworzyć zawodników „od podstaw” i mieć wpływ m.in. na ich wygląd oraz mocne i słabe strony. Niestety, sporym minusem Boxing Managera jest brak licencji na wykorzystanie sylwetek prawdziwych bokserów, wobec czego wszyscy zawodnicy oferowani przez program mają fikcyjne nazwiska.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 174 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Boxsport Manager

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Boxsport Manager Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D
  • Windows ME/2000/XP
  • 1
  • 2 GB HDD