Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Medyczne - Gry Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce medyczne na platformę iOS.

iOS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

medyczne
Surgeon Simulator Touch
Surgeon Simulator Touch

Zręcznościowe 12 marca 2014

Surgeon Simulator to opracowana przez Bossa Studios zwariowana gra medyczna, w której wcielamy się w nieudolnego pseudo chirurga usiłującego (z marnym skutkiem) przeprowadzić serię transplantacji różnych organów.

Bio Inc. Redemption
Bio Inc. Redemption

Strategiczne 8 grudnia 2020

Nietypowy, kompleksowy symulator biomedyczny, w którym możemy albo rozwijać u naszych pacjentów groźne choroby, albo też starać się ratować ich życie. Gra jest kontynuacją Bio Inc. z 2014 roku, wydanego wyłącznie na urządzeniach mobilnych.

Pandemic: The Board Game
Pandemic: The Board Game

Towarzyskie 3 października 2013

Cyfrowa adaptacja kooperacyjnej gry planszowej, która umożliwia graczom wcielenie się w specjalistów walczących z groźną epidemią zagrażającą światu.

Bio Inc. Nemesis
Bio Inc. Nemesis

Strategiczne 26 lutego 2020

Bio Inc. Nemesis jest symulatorem, w którym wcielamy się dyrektora szpitala pełnego lekarzy-morderców, starających się za wszelką cenę wykończyć swoich pacjentów. Gra jest kontynuacją cyklu zapoczątkowanego w 2014 roku i została opracowana przez firmę DryGin Studios.

Bio Inc.
Bio Inc.

Strategiczne 10 czerwca 2014

Strategia, której celem jest jak najszybsze uśmiercenie pacjenta poprzez rozwijanie u niego coraz bardziej zaawansowanych chorób, zanim zostanie wyleczony przez lekarzy. Będziemy mogli spróbować naszych sił w osiemnastu różnych scenariuszach, na czterech poziomach trudności. Twórcy położyli nacisk na realizm gry.

Hospital Haste
Hospital Haste

Strategiczne 7 czerwca 2011

Casualowa gra strategiczno-zręcznościowa z gatunku time management, stworzona przez zabrzańskie studio deweloperskie Artifex Mundi. Gracz kieruje poczynaniami Sally, młodej lekarki, która marzy o otwarciu własnej kliniki. Wcześniej jednak bohaterka musi doprowadzić do rozkwitu pięć szpitali, troszcząc się o pacjentów i inwestując w unowocześnianie instytucji.

My Hospital
My Hospital

Symulacje 18 stycznia 2017

My Hospital jest stworzoną przez polskie studio Cherry Pick Games i wydaną na platformy mobilne produkcją, która umożliwia graczom zaprojektowanie i prowadzenie własnego centrum medycznego.