Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Stainless Games


Sterowniki AMD 19.3.1, autorzy EVE Online celują w kolejny rekord i inne wieści

AlexB, 7 marca 2019, 13:17

Dziś piszemy o sterownikach graficznych od firmy AMD, wielkiej bitwie zaplanowanej przez twórców EVE Online oraz nowej marce od ojców serii Carmageddon, studia Stainless Games. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

THQ Nordic pozyskało prawa do serii Carmageddon

Serek, 3 grudnia 2018, 16:13

Kolejna seria gier trafiła pod strzechę THQ Nordic. Po Kingdoms of Amalur czy Alone in the Dark przyszedł czas na kultowy Carmageddon. Czy to oznacza, że za kilka lat dostaniemy kontynuację hitu na miarę pierwszej części?

Wieści ze świata (Doom II, Yakuza, Planet Coaster, Magic Duels: Origins) 28/6/2017

Movis, 28 czerwca 2017, 11:27

Dziś piszemy o licytacji dyskietek Johna Romero z Doomem II, zapowiedzi pewnej informacji dotyczącej serii Yakuza, kolejnej dużej aktualizacji do Planet Coaster i zakończeniu wsparcia dla gry Magic Duels: Origins. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Carmageddon: Crashers - nowa mobilna odsłona serii postawi na zderzenia czołowe

Adrian Werner, 22 czerwca 2017, 11:50

W filipińskim App Store ruszyły testy Carmageddon: Crashers. Najnowsza mobilna odsłona serii będzie mocno odbiegała od swoich poprzedniczek. Zamiast wyścigów dostaniemy grę o zderzeniach czołowych.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (20-26 czerwca 2016 r.)

Adrian Werner, 27 czerwca 2016, 11:27

W minionym tygodniu polska branża gier odpoczywała po targach E3, ale mimo to zdarzyło się kilka ciekawych rzeczy. Cenega zapowiedziała pudełkowe wydanie Carmageddon: Max Damage, opublikowano 20-minutowy gameplay z Shadow Warrior 2, poznaliśmy prognozy dla rodzimego rynku na ten rok, a MuHa Games wypuściło za darmo godny uwagi dodatek do swojej strategii fantasy Thea: The Awakening.

Zapowiedziano Carmageddon: Max Damage na PS4, XOne i PC-ty

Góral, 22 lutego 2016, 18:38

Studio Stainless Games zapowiedziało grę Carmageddon: Max Damage na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Produkcja ukaże się w połowie bieżącego roku, a posiadacze Carmageddon: Reincarnation otrzymają ją za darmo.

Carmageddon: Reincarnation - samochodowa rozwałka już dostępna

Góral, 22 maja 2015, 10:04

Od wczoraj PC-towi gracze mogą nabyć pełną wersję wyścigowej gry akcji Carmageddon: Reincarnation. Produkcja dostępna jest w sklepie Steam za nieco ponad 100 zł i oferuje sporo atrakcji, ale niestety cierpi też na słabą optymalizację.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds Epic, Trials Frontier, Hearthstone)

Adrian Werner, 22 kwietnia 2015, 13:29

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Epic, Trials Frontier, Magic 2015, Hearthstone czy Skullduggery!).

Carmageddon: Reincarnation przesunięte na maj

Góral, 17 kwietnia 2015, 11:04

Twórcy Carmageddon: Reincarnation potrzebują jeszcze trochę czasu na dopieszczenie produkcji, w związku z czym nie ukaże się ona 23 kwietnia, lecz 21 maja. W międzyczasie edycja dostępna w Steam Early Access otrzyma nową aktualizację, która umili oczekiwane na pełną wersję.

Carmageddon: Reincarnation z datą premiery gry

Renox, 18 marca 2015, 18:57

Studio Stainless Games poinformowało, że kolejna odsłona niesamowicie brutalnych wyścigów samochodowych, Carmageddon: Reincarnation, zadebiutuje w pełnej wersji 23 kwietnia. W swojej finalnej odsłonie gra zaoferuje między innymi 16 rozdziałów w rozgrywce dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy.

Magic Duels: Origins – cyfrowe Magic: The Gathering w modelu F2P

Draug, 5 marca 2015, 09:35

Firma Wizards of the Coast zapowiedziała grę Magic Duels: Origins – karciankę opartą na Magic: The Gathering, stanowiącą kontynuację Magic 2015: Duels of the Planeswalkers. Tytuł skorzysta z modelu free-to-play i ukaże się w na PC, XOne i iPady w lipcu tego roku, tak jak nowa kolekcja kart MTG. Nieco później gra wyjdzie też na PS4.

Carmageddon: Reincarnation – ruszyła beta dla posiadaczy gry

Arantasar, 15 lutego 2015, 10:22

Wczoraj, zgodnie z zapowiedziami, ruszyła publiczna beta gry Carmageddon: Reincarnation – odświeżonej wersji krwawych wyścigów z lat 90-tych. Do dyspozycji graczy oddano tryb kariery, multiplayer i moduł freeplay, w którym możemy swobodnie jeździć po całych planszach. Twórcy zdecydowali się na udostępnienie wszystkich planowanych w grze samochodów, poziomów i aren. Testy są dostępnie jedynie dla osób, które zakupiły już produkt.

Carmageddon: Reincarnation - publiczna beta na Walentynki

Jakub Mirowski, 31 stycznia 2015, 15:04

Od 14 lutego gracze będą mieli okazję zagrać w publiczną betę Carmageddon: Reincarnation - kolejnej odsłony serii, która budziła ogromne kontrowersje pod koniec ubiegłego wieku. Wraz z tą informacją twórcy zaprezentowali także nowy zwiastun.

Wieści ze świata (Carmageddon 2: Carpocalypse Now, iPhone 6, Heroes of the Storm) 23/9/14

luckie, 23 września 2014, 13:00

Dziś piszemy m.in. o debiucie Carmageddon 2: Carpocalypse Now na Steamie, wynikach sprzedaży iPhone 6 oraz alfa-testach Heroes of the Storm. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers – udostępniono demo

Draug, 21 lipca 2014, 14:23

Gra Magic 2015: Duels of the Planeswalkers otrzymała wersję demonstracyjną. Jest ona dostępna zarówno dla pecetowców (na Steamie), jak i dla posiadaczy konsol Xbox 360 i Xbox One (przez Xbox Marketplace). Demo zawiera samouczek, tryb składania talii oraz część kampanii fabularnej.