Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - poradnik do gry

Podwójny agent - jedna solucja. Poradnik do gry „Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent” składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich poziomów z kampanii single player, przedstawiając subtelne rozwiązania napotykanych w trakcie zabawy problemów.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent - Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry "Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent". Poniższy tekst składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich poziomów, które składają się na przygotowaną przez producentów kampanię single player. W miarę możliwości starałem się żeby mój opis przedstawiał subtelne rozwiązania napotykanych w trakcie zabawy problemów. Należy bowiem pamiętać, iż gra ta w dalszym ciągu jest dość złożoną skradanką, premiującą pozostawanie w ukryciu, a także unikanie otwartych starć z siłami wroga. W omawianej odsłonie serii jest to jeszcze bardziej widoczne. Każde takie "przewinienie" (także pozornie nieszkodliwe, np. zniszczenie źródła światła albo ogłuszenie wartownika) karane jest bowiem odjęcie punktów stealth (domyślnie jest to maksymalna wartość), wyświetlanych po zakończeniu misji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż za najlepszy wynik punktowy nie otrzymuje się żadnych bonusów. Kwestia dopracowania wszystkich szczegółów jest więc uzależniona wyłącznie od naszych osobistych preferencji. Ja będę skupiał się oczywiście na przedstawieniu czynności, które pozwolą na wypełnienie wszystkich postawionych zadań. W wielu miejscach pozwolę sobie jednak na ogłuszenie wartowników, czy zneutralizowanie wybranych źródeł światła.

"Double Agent" jest bardziej nieliniowy od swoich poprzedników, co jest szczególnie widoczne na najwyższym poziomie trudności. Ja postarałem się przedstawić najciekawsze rozwiązania, tzn. takie, które zapewniają solidną dawkę adrenaliny, ale nie wymagają przy tym stosowania bardzo skomplikowanych posunięć. Radziłbym zwracać uwagę na pojawiające się w opisach misji skróty, gdyż można się z nich dowiedzieć, do której z organizacji dane zadanie zostało przyporządkowane. Nie zapominaj również o jak najczęstszym zapisywaniu stanu gry, gdyż o pomyłkę nietrudno, a w wielu sytuacjach odkrycie swojej pozycji jest równoznaczne z zawaleniem drugorzędnych zadań, dzięki którym można byłoby odblokować sobie nowe przedmioty, czy polepszyć wynik punktowy.

Życzę udanej zabawy!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - poradnik do gry

Autor : Jacek "Stranger" Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 67, ilustracje: 701 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - poradnik do gry