Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy Członków Drużyny | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Podczas gry będziemy mogli przyłączyć do swojej drużyny 9 postaci (nie licząc Traska który przyłącza się na samym początku gry i zaraz ginie).

Do większości postaci z naszej grupy przypisane są specjalne personalne Questy związane z ich przeszłością.

Aby otrzymać te zadania dla Członków Naszej Drużyny musimy wypełnić trzy warunki:

1. Musimy w naszych rozmowach z konkretną postacią dojść na tyle daleko, do konketnego punktu aby misja mogła sie aktywować. Cieżko jest powiedzieć na ile trzeba rozmawiać. Staram się co pewien czas przuyłaczyć do swojej drużyny każdego z członków po kolwi i wyczerpać nie standardowe opcje rozmowy.

2. Musimy znaleźć się w konkretnym miejscu, odpowiedzialnym za aktywowanie questów. Takie miejsca to porty kosmiczne, gdy wyjdziemy z Ebony Hawk musimy pochodzić trochę tam i z powrotem. Misja nie aktuwije się na planecie na której można ją zrealizować.

3. Musimy w danym momencie gdy spełnione są punkty 1. i 2. mieć ze sobą konkretną postać której quest chcemy aktywować. Oczywiście podczas wykonywania tej misji również musimy mieć daną postać razem ze sobą.

Bastila - Quest: Bastila's Mother.

Inicjalizuje go kobieta która informuje że Matka Bastila jest chora i że możemy znaleźć ją na Tatooine.

Po przylocie na Tatooine wychodzimy do Anchorhead po kilku krokach napotkany obcy informuje nas że Matka Bastila jest w 06 - 11. Anchorhead Cantina, idziemy tam.

Helena - Matka Bastila - Musimy z nią miło porozmawiać i namawiać Bastila do pogodzenia się z Matką. Helena chce abyśmy odnaleźli Holocron jej męża który zginoł polując na Tatooine. W 06 - 28. Jaskinia Krayt Dragon znajdziemy Tatterd Equipment Pack w którym jest Holocron.

Wracamy do Helena i dalej prowadzimy rozmowę zmierzającą do pogodzenia Helena i Bastila. Gdy się pogodzą rozmawiamy z Bastila i widzimy iż jest bardziej zadowolona iż wcześniej.

Wykonanie tego zadania wydaje się konieczne do dalszego rozwijania akcji z Bastila.

Bastila - Quest: Bastila.

Jeżeli gramy męską postacią możemy się pokusić o romans z Bastila. Trochę to trwa i wymaga wielu rozmów (jak w życiu :)). Musimy przekonywać cały czas Bastila że nie ma nic złego w tym że dwoje ludzi coś do siebie czuje. Udaje się doprowadzić to zadanie do końca jeżeli doprowadzimy do pocałunku na pokładzie Ebony Hawk. Nie uda się doprowadzić do niczego więcej zanim nie posuniemy dalej głównego wątku gry czyli konformacji z Malakiem

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie