Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 11] Leviathan | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Leviathan to jeden z wielkich statków Sithów (są one wzorowane na znanych z filmów statkach Imperium) - [Lokacja 11] Leviathan | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Leviathan to jeden z wielkich statków Sithów (są one wzorowane na znanych z filmów statkach Imperium). Trafiamy tu wbrew naszej woli, gdy nasz Ebony Hawk zostaje przechwycony w przestrzeni kosmicznej. Dzieje się tak gdy znajdziemy czwartą Star Map i odlecimy z planety w dowolnym kierunku.

Naszym podstawowym zadaniem na Leviathanie będzie ucieczka ze statku, polegająca na odzyskaniu Ebony Hawk i otwarciu wrót hangaru w którym on stoi.

Podczas rozgrywki w tej lokacji nie będziemy mogli na początku sterować naszą główną postacią, gdyż jest ona uwięziona i będziemy musieli wybrać któregoś z pozostałych bohaterów aby uwolnić resztę drużyny.

Właściwie obojętnie jest która z postaci będzie ratowała resztę drużyny na pokładzie Leviathana, możecie spróbować różnych wariantów, ja wybrałem T3-M4 jako że do tej pory na niewiele mi się przydał. Tu na Leviathanie, T3-M4 może pokazać pełnię swoich umiejętności. Nadmienię że cały czas do tej pory ulepszałem mu wyposażenie, ale nawet jak tego nie robiliście nie powinniście mieć specjalnych problemów z uwolnieniem drużyny.

11 - 01 - [Lokacja 11] Leviathan | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

11 - 01. Tu pojawia się T3-M4. Jeden z robotów w pokoju próbuje zdemontować naszego dzielnego droida. T3-M4 broni się zażarcie włamując się do systemów napastnika. Odpowiedzi na pytania podczas włamywania się to: "3", "10", "11" i nasz agresor eksploduje.

Zbieramy ekwipunek ze skrzyń i ze stolika, i wyposażamy T3-M4 najlepiej jak potrafimy.

Drugi z robotów jest wyłączony, naprawiamy go i wysyłamy do boju jako naszą eskortę.

11 - 02. Zabijamy trzech Sithów na korytarzu.

11 - 03. Szybko zwiedzamy 11 - 03, zbieramy przedmioty i pędzimy za naszym naprawionym robotem w dół korytarza aby zabić kolejnych przeciwników.

11 - 04. Zabijamy przeciwników.

11 - 05. Riot Equipment - zabieramy ekwipunek.

11 - 06. Otwieramy celę z jednym więźniem który w nagrodę daje nam ICE Breaker, przyrząd dzięki któremu mamy 99 Spikes przy włamywaniu się do komputerów.

11 - 07. Technicians - zabijamy ich i włamujemy się do komputera. Teraz za pomocą ICE Breaker możemy zrobić wszystko na całym poziomie. Ważne abyśmy użyli opcji "Open Detention Area" która otwiera drzwi do sali z celami.

11 - 08. Detention Terminal - używamy go aby otworzyć drzwi cel naszych członków drużyny.

I po kłopocie znowu jesteśmy całą grupą.

Reszta naszej drużyny biegnie na Ebony Hawk a wybrana trójka będzie dalej zwiedzała Leviathana.

Pozostałe lokacje na tym poziomie to:

A - tu zaczyna Canderous jeżeli jego wybierzemy na członka drużyny który ma uratować innych

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie