Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 02E] Taris - Lower City | Star Wars Knights of the Old Republic poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Zatrzymamy się na chwilę w realizacji głównego wątku gry na rzecz wątków pobocznych - [Lokacja 02E] Taris - Lower City | Star Wars Knights of the Old Republic - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Zatrzymamy się na chwilę w realizacji głównego wątku gry na rzecz wątków pobocznych. Weszliśmy do Lower City aby zdobyć trochę punktów doświadczenia i pieniędzy. Na razie nie będziemy rozmawiali z nikim z kim nie musimy i pozabijamy wszystkich agresywnych członków gangu The Vulkars którzy chodzą po głównym korytarzu tej lokacji.

02 - 18. Winda do Upper City North

Po wyjściu z windy, na najbliższym skrzyżowaniu spotykamy kłócących się członków gangu The Vulkars i Hidden Beks. Wywiązuje się walka. Wygrywają The Vulkars i atakują nas gdyż jesteśmy dalej w Sith Armour (biorą nas za Sithów). Zabijamy ich i zbieramy przedmioty.

Następnie idziemy od końca do końca długiego korytarza zabijając wszystkie agresywne postacie z gangu. Pomijamy te które stoją spokojnie i nie zaczepiają nas.

Po tych walkach powinniśmy się już zbliżać do 4 lvl doświadczenia. Pozostawiamy więc na razie główny wątek i wracamy do 02F - Taris Upper City Cantina, tam gdzie spotkaliśmy Sarna. Wejście jest na 02 - 11.