Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skille dostępne w grze | Star Wars Knights of the Old Republic poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Skille dostępne w grze

Ogólnie panuje opinia iż rozwijanie skilli u głównej postaci mija się z celem gdyż jako Jedi i tak wszystko załatwiamy za pomocą Lightsaber i Mocy. Poniekąd jest to prawda, ale nie jesteśmy wcale zmuszeni do tego typu zachowań i możemy większość problemów w grze rozwiązać również za pomocą dobrze rozwiniętych skilli.

Computer Use - Potrzebny przy włamywaniu się do terminali. Im wyższy tym mniej computer spikes potrzebujemy na wykonanie danej operacji. Nie ma sensu podnosić tego skillu wysoko u głównej postaci ale warto mieć co najmniej jeden punkt. Możemy rozwinąć go u jednej z naszych postaci na maksimum, najlepszym kandydatem będzie T3-M4. Jakkolwiek posiadając ten skill dobrze rozwinięty w głównej postaci możemy zamiast walczyć ze wszystkimi wiele zadań wykonać włamując się do komputerów.

Demolitions - Skill potrzebny do ustawiania, odzyskiwania i rozbrajania min. Miny nie stanowią większego problemu w grze także wystarczy nam jedna postać która potrafi to robić dobrze, a nawet jeżeli nie miny nigdy nie będą w stanie mocno zranić naszej drużyny.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie