Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 02K] Taris - Sith Military Base | Star Wars Knights of the Old Republic poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

02 - 71 - [Lokacja 02K] Taris - Sith Military Base | Star Wars Knights of the Old Republic - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

02 - 71. Wyjście do Upper City North.

02 - 72. Reception Terminal.

Recepcjonistka. Kobieta chce włączyć alarm. Próbujemy perswadować że zostaliśmy zaproszeni, następnie możemy ja spróbować przekupić lub przestraszyć, jeżeli te sposoby nie poskutkują włącza ona alarm i czeka nas walka z Sithami. Jeżeli uda się załatwić to bez walki, Recepcjonistka ucieka. Wychodzimy na chwile z bazy, zmieniamy skład naszego teamu i przyłączamy z powrotem do drużyny T3-M4 i idziemy do terminalu na środku pokoju.

T3-M4 włamuje się do Reception Terminal.

CAM-S02 Barracks (secondary): "Overload Power Conduit".

CAM-S06 Elevator: "Disable Assault Droid Shiled" + "Open Elevator Door"

"Take Turrets Offline"

Jeżeli zostały wam jeszcze jakieś Spikes możecie powyłączać pozostałe zabezpieczenia, jeżeli mamy ich zbyt mało to wracamy do miasta do sklepu i je dokupujemy.

Ponownie wychodzimy z bazy i wracamy w składzie My + Carth Onasi + Bastila.

02 - 73. W pokoju jest Security Terminal i czterech Sithów. Nie musimy tam wchodzić ale możemy spróbować. Przeciwnicy rzucają granaty. Po walce wszyscy członkowie teamu będą ranni. Przyszedł czas aby poczuć siłę Mocy. Przełączamy się na Bastila i rzucamy uleczający Cure. Znajdujemy: Datapad.

02 - 74. I tu spróbujemy siły Jedi używając na przeciwnikach mocy Disable Droids. W szczątkach znajdziemy ulepszenia do Droida: Computer Probe jest dobry do włamywania się do komputerów.

02 - 75. Droidy i Security Terminal. I znowu możemy użyć Disable Droids która to moc jest bardzo przydatna na Droidy na tym poziomie.

02 - 76. Duros.

Postać którą spotkaliśmy na początku gry - [Lokacja 02K] Taris - Sith Military Base | Star Wars Knights of the Old Republic - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Postać którą spotkaliśmy na początku gry. Teraz Sithowie uwięzili go w polu siłowym. Możemy go uwolnić przełączając przełączniki na przeciwległej ścianie na pozycję "czerwony". Jeżeli stoimy do ściany przodem i ponumerujemy przyciski od lewej do prawej [1] [2] [3] [4] [5] to aby uwolnić Duros musimy wcisnąć w kolejności przyciski [3] [1] [5].

02 - 77. i 02 - 78. Dosyć silne oddziały Sithów + Miny. Jeżeli wykorzystamy moce Bastila nie powinniśmy mieć kłopotów.

02 - 79. Armory.

Jeżeli wyłączyliśmy wcześniej w Security Terminalu wieżyczki obronne nie ma żadnego oporu. Przedmioty: Flame Thrower, Energy Projector i Beam Splitter.

02 - 80. Rusted Sentry (zardzewiały robot).

Możemy go naprawić dla punktów doświadczenia lub do pomocy gdy nie możemy sobie poradzić w 77 i 78, ale wydaje mi się że nie ma takiej konieczności.

02 - 81. Sith Base Passcard, Improved Energy Cell.

02 - 82. Assault Droid i Blaster Turrets. Jeżeli w 02 -72 wyłączyliśmy wieżyczki i tarczę droida., to zabicie go będzie jak wiosenny spacer. Winda już na nas czeka.

02 - 83. Wjeżdżamy windą na górę i tam czeka na nas Sith Governor.

Pomimo wymachiwania wielką "dzidą" i butnych słów nie jest dla naszego teamu wielkim wyzwaniem. Przy zwłokach i w skrzyniach znajdziemy Planetary Departure Codes (kody które umożliwią nam wylot Taris), Strength Gauntlets (STR +1), Durasteel Bonding Alloy i 500 kredytów.

Escaping Taris (3) - [Lokacja 02K] Taris - Sith Military Base | Star Wars Knights of the Old Republic - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Escaping Taris (3)

Mamy kody możemy się więc udać do Canderous Ordo który jest w 02 - 20 Lower City Cantina.

Zanim porozmawiamy z Canderous Ordo, zakończmy ostatnie zadanie z Taris czyli zbierzmy nagrodę za Bendak Starkiller możemy to zrobić w kantynie 02 - 20 Lower City Cantina rozmawiając z Zax.

Uwaga: Zanim porozmawiamy z Canderous Ordo powinniśmy pozałatwiać wszystkie rzeczy które chcemy jeszcze załatwić na Taris.

02 - 20. Lower City Cantina - Canderous Ordo - Namawia nas aby wspólnie uciec z Taris. Zgadzamy się. Prowadzi nas do Davik's Estate.

W międzyczasie: Lord Malak, władca Sithów zniecierpliwiony bezowocnymi poszukiwaniami Bastila wydaje rozkaz swojej flocie zniszczenia planety Taris, przygotowania będą trwały zaledwie kilka godzin. Nie będzie to zniszczenie w stylu Gwiazdy Smierci w SW, lecz ibtensywne bombardowanie z orbity.