Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 09] Kashyyyk | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Kashyyyk to planeta pokryta gęstym lasem gigantycznych drzew, zamieszkała przez rasę Wookiees (takie wielkie futrzaste stwory jak Chewbacca z filmu) - [Lokacja 09] Kashyyyk | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Kashyyyk to planeta pokryta gęstym lasem gigantycznych drzew, zamieszkała przez rasę Wookiees (takie wielkie futrzaste stwory jak Chewbacca z filmu). Wookiees zorganizowane w klany walczą ze sobą o władzę, jednocześnie odpierając ataki Czerka Corp. która chce wykorzystać planetę jakoś źródło surowców. Wioski Wookiees i inne budynki są umieszczone głównie w koronach wielkich drzew, poruszamy się między nimi po wiszących wysoko nad ziemią mostach.

Celem naszej podróży na Kashyyyk jest zdobycie kolejnej Star Map ukrytej na powierzchni planety gdzieś w korzeniach wielkiego lasu. W zawiązku z tym iż będziemy uczestniczyli w walkach toczących się na Kashyyyk, których efektem będzie między innymi eliminacja obecności Czerka Corp., jeżeli chcecie mieć możliwość wykonania wszystkich zadań musicie postępować zgodnie z poradnikiem (choć są również inne drogi postępowania).

Kolejną rzeczą jaką wam zalecam to wykonane wszystkich zadań na planecie prowadzących do zdobycia Star Map ale nie branie jej w tym momencie gry. Jeżeli weźmiemy ją już teraz, przy pierwszej wizycie na Kayshyyyk, główny wątek posunie się dalej, a zanim to się stanie lepiej jest jeszcze odwiedzić inne planety. Czyli przy pierwszej wizycie na planecie dochodzimy do Star Map ale jej nie bierzemy.

Kashyyyk to rodzinna planeta Zaalbar, wydaje się logiczne że można go dołączyć do drużyny na czas przebywania tu, tak czy inaczej przez spory czas pobytu tutaj nie będziemy mogli nim sterować, przyłączy się do naszej drużyny w momencie wykonania zadań gdy będziemy opuszczali Kashyyyk.

1 - [Lokacja 09] Kashyyyk | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry