Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy Genoharadan | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Genoharadan Quests to zestaw zadań nie powiązanych ani z głównym wątkiem gry ani z questami dla członków drużyny. Możemy ich nie wykonywać jeżeli nie mamy na to ochoty, szczególnie iż za każdy z zadań otrzymamy punkty Dark Side.

Genoharadan Quests to typowe zadania dla Bounty Hountera (łowcy głów), każde z nich będzie polegało na zabiciu jakiegoś przeciwnika.

Choć nie są to Questy obowiązkowe to zachęcam do ich wykonania gdyż dają dobre przedmioty i stanowią ciekawe uzupełnienie gry.

Jeżeli gramy postacią Light Side to zarobione punkty Dark Side będziemy mogli z łatwością odrobić na innych misjach. Wykonanie tych zadań nie wpływa na fabułę gry i to czy staniemy się Light czy Dark Jedi.

Jeżeli nie chcemy wykonywać tych questów, po prostu je pomijamy.

 

Aby wystartować z Genoharadan Quests musimy zabić Calo Nord, co zgodnie z tym poradnikiem zrobimy na Tatooine.

 

Po zabiciu Nord pojawi się Senni Vek losowo albo w 06 - 29. na Tatooine albo w na Kashyyyk. Podejdzie do nas z Datapad który "niby" upuściliśmy i da go nam na co powinniśmy powiedzieć " Ugh ... Thanks ", wziąć go i przeczytać. Wynika z niego że mamy udać się na Manaan i spotkać z Hulas

 

Hulas jest w 07 - 09 Manaan. Przed rozmową z nim musimy odłączyć członków naszej drużyny i rozmawiać samodzielnie. Musimy to robić za każdym razem.

 

Oto lista questów jakie daje nam Hulas:

 

Quest: Genoharadan Lorgal

Lorgal znajdziemy uwięzionego celi / klatce w Manaan - Republic Embassy 07 - 13A obok klatki potrzebnej do Quest: Mission for the Republic. Aby zabić Lorgal podchodzimy do panelu sterującego klatką i włączamy opcję aby uśmierciła on swojego więźnia. Wracamy do Hulas po nagrodę którą jest Genoharadan Poison Blade i 500 punktów doświadczenia.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie