Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 10] Korriban | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Korriban to planeta grobowiec dawnych Sith Lordów - [Lokacja 10] Korriban | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Korriban to planeta grobowiec dawnych Sith Lordów. To tu spoczywają ci "źli" z dawnych czasów. Powierzchnia planety jest pusta, surowa i pozbawiona roślinności. Właściwie nie ma tu nic poza starymi monumentami, Akademią Sith gdzie ćwiczy się adeptów i małą osadą w której jest port gwiezdny.

Naszym celem na Korriban będzie odzyskanie ukrytej na terenie grobowców Starożytnych Sithów Star Map. Aby było to możliwe musimy zapisać się jako uczeń do Akademii Sithów i ukończyć są gdyż gwiezdna mapa jest ulokowana na obszarze ostatniego testu jaki musi przejść absolwent Akademii Sith.

Ukończenie Akademii nie ma wiele wspólnego z wyborem jasnej lub ciemnej ścieżki gry i nie pomoże nam zostać Sith Lordem. Nie ma to znaczenia. Tak czy inaczej możemy przejść zadania na Korriban Jasną lub Ciemną stroną a efekt będzie bardzo podobny dla głównej fabuły gry. To jeszcze nie jest czas gdy otwarcie możemy się opowiedzieć po którejś ze stron konfliktu. Nadal jesteśmy wysłannikami Republiki.

Zachęcam ponownie do wykonywania zadań w kolejności zgodnej z poradnikiem, gdyż tylko wtedy uda wam się zaliczyć je wszystkie.

Specyfika tej planety polega na tym że będziemy otoczeni Sithami których nie będziemy atakowali (przynajmniej do pewnego momentu) i będziemy się zachowywali jak jeden z nich, co w praktyce oznacza że mamy być zdradliwi, bezwzględni i butni :)

1 - [Lokacja 10] Korriban | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry