Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 02J] Taris - Black Vulkars Garrage | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

02 - 62 - [Lokacja 02J] Taris - Black Vulkars Garrage | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

02 - 62. Winda do Black Vulkars Base.

Koło windy są dwa roboty. Możemy je naprawić jeden z nich pomoże nam walce a drugi otworzy drzwi (nie musimy tego robić gdyż drzwi można też otworzyć terminalem znajdującym się w dalszej części bazy)

02 - 63. W biurku znajdujemy Garage Head Key Card (daje dostęp do zamkniętych drzwi poza jednymi które otworzymy komputerem) i Improved Energy Cell

02 - 64. Garage Computer.

Włamujemy się do niego (Mission) i dajemy "Open All Security Doors"

02 - 65. Tego pokoju strzeże Droid jakiego jeszcze nie spotkaliśmy. Zanim wejdziecie zapiszcie sobie grę. Po pewnych trudnościach powinno się wam udać go załatwić, a warto bo w skrzyniach znajdziemy miedzy innymi Hyper-Battle Stimulant i 2000 kredytów. Możecie przywołać do teamu na tą walkę Carth a Zaalbar dać Vibroblade zamiast jego kuszy.

02 - 66. Workbench. Możemy ulepszyć nasz ekwipunek zdobytymi dotychczas ulepszeniami.

02 - 67. Przed wejściem do tego pokoju, wracamy się do lokacji w której możemy skomponować drużynę, ustawiamy trem My + Carth Onasi + Zaalbar, dajemy najlepsze wyposażenie, wracamy z powrotem, włączamy wszystkim członkom drużyny Energy Shiled, dajemy Zaalbarowi Vibroblade i sami łykamy Hyper-Battle Stimulant, a następnie zapisujemy stan gry.

Po takich przygotowaniach wchodzimy do 02 - 66. Jeżeli czujemy w sobie moc Jedi nie musimy się przygotowywać tylko wchodzimy tak jak stoimy :)

Kandon Ark - proponuje nam przystąpienie do Vulkarów. Możemy to zrobić. Jeżeli się zgodzimy będziemy musieli zabić Gadon szefa Berków za co czekają nas punkty Dark Side. Ale nie zrobimy tego bo Gadon jest miłym facetem i odmówimy prośbie Kandon Ark. Czeka nas więc walka. Po zabiciu przeciwników. Zbieramy ich ekwipunek. Hair Trigger, Aural Amplifier, Response Package (implant Dexterity +1 - jeżeli rozwieliśmy sobie tego Feats możemy go założyć), Verpine Head Band - całkiem fajne rzeczy. Pierzemy również leżący (za miną) Swoop Accelerator. Tu kończy się Quest: Inside Vulkar Base.

Możemy wrócić do Workbench i ulepszyć ekwipunek, wkładamy na siebie nowe gadgety i kierujemy się do wyjścia 02 - 62, a następnie do wyjścia 02 - 68 do 02E - Taris - Lower City.

02 - 68. (Lower City) Wyjście z Black Vulkar Base.

Idziemy do 02 - 23. Hidden Bek Base i rozmawiamy z Gadon o tym że odzyskaliśmy Swoop Accelerator. Gadon zaprasza nas na Swoop Race następnego dnia, na tor zostaniemy przeniesieni automatycznie.