Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 12] Unknown World | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Na Unknown World trafiamy wbrew naszej woli gdy lądujemy tu przymusowo po próbie dostania się na Star Forge ściągnięci na planetę przez maszynerię do łapania statków kosmicznych - [Lokacja 12] Unknown World | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Na Unknown World trafiamy wbrew naszej woli gdy lądujemy tu przymusowo po próbie dostania się na Star Forge ściągnięci na planetę przez maszynerię do "łapania" statków kosmicznych.

Nasze główne zadania na tej planecie to naprawić Ebony Hawk i wyłączyć urządzenia do przechwytywania statków, tak aby uchronić flotę Republiki przed katastrofą podczas ataku na Star Forge.

Unknown World jest zamieszkały przez rasę Rakatan, niegdyś bardzo potężną, teraz cofniętą w rozwoju i nie pamiętającą swoich dawnych osiągnięć. Rakatanie podzieleni są na dwa plemiona, jedno żyjące w Rakatan Settlement mające za swojego przywódcę The One, agresywne w stosunku do przybyszy i drugie The Elders łagodne próbujące przypomnieć sobie dawną świetność swojej rasy.

Musimy kożystając z pomocy jednej ze stron dostać się do The Temple (Świątyni) gdzie znajduje się maszyneria kontrolująca statki kosmiczne wokół Star Forge.

12 - 01 - [Lokacja 12] Unknown World | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

12 - 01. Tu wysiadamy z Ebony Hawk

Trapped on the Namless World - [Lokacja 12] Unknown World | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Trapped on the Namless World.

Ebony Hawk jest uszkodzony, musimy wyruszyć na planetę w poszukiwaniu części zamiennych. Znalezienie ich nie powinno być problemem gdyż powierzchnia Unknown World pokryta jest wrakami wielu statków.

12 - 02. Rakatanie - atakują nas bez ostrzeżenia, gdy ich pokonamy z ukrycia wychodzi dwóch Durosów od których możemy się dowiedzieć więcej na temat planety.

12 - 03. Przejście Central Beach - North Beach.

12 - 04. Spotykamy większą grupę Rakatan. Rozmawiamy z nimi miło i prosimy aby zaprowadzili nas do The One - swojego szefa.

12 - 05. The One - Po rozmowie okazuje się że Szef Rakatan zna nas, jako Revana. W umiarkowany sposób mówimy że nie pamiętamy nic ze wspomnień Revana ale mimo to zgadzamy się na dopełnienie zobowiązań jakie Ravan przyjął gdy tu był pierwszy raz. Ważne aby nie zdenerwować The One gdyż jeżeli to się stanie cała osada stanie się agresywna w stosunku do nas. Musimy tak załatwić sprawę aby The One uważał ze zgodziliśmy się na jego prośbę.

Trapped on the Namless World (2) - [Lokacja 12] Unknown World | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Trapped on the Namless World (2)

Mamy zlikwidować osadę The Elders którzy są wrogami The One i odzyskać z niej Ancient Thome.

Zbieramy przedmioty z koszyków koło The One.

W osadzie jest też kilka pomniejszych okazji do zarobienia punktów doświadczenia podczas rozmów z Rakatanami, powinniśmy to zrobić teraz gdyż potem mogą być wrogo do nas nastawieni.

12 - 06. Wychodzimy z osady, zbierając wcześniej zawartość wszystkich skrzyń.

12 - 07. Warleader Garn - prosi nas o pomoc.

Invisible Mabdalorians - [Lokacja 12] Unknown World | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Invisible Mabdalorians

Mamy znaleźć i zabić Manadalorianów którzy przebywają koło świątyni.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie