Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 03] Dantooine | Star Wars Knights of the Old Republic poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Przylecieliśmy tu ukradzionym Davikowi na Taris statkiem kosmicznym Ebony Hawk - [Lokacja 03] Dantooine | Star Wars Knights of the Old Republic - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Przylecieliśmy tu ukradzionym Davikowi na Taris statkiem kosmicznym Ebony Hawk. Naszym głównym celem na Dantooine jest zostać prawdziwym rycerzem Jedi. Musimy nim zostać niezależnie od tego czy w przyszłości chcemy być dobrym czy złym Jedi.

Dantooine jest planetą i umiarkowanym klimacie na której Jedi mają swój obóz treningowy. Najważniejszym miejscem na planecie jest Jedi Enclave z rezydującą w niej radą Jedi zwaną Jedi Council.

Mieszkańców męczą ataki niedobitków Mandalorian które pozostały po zakończonej kilka lat temu wojnie. Również dzikie zwierzęta z niewiadomych powodów stały się bardziej agresywne niż zazwyczaj. Nie ma tu dużych miast, ziemia jest podzielona pomiędzy właścicieli posiadłości rezydujących w swoich Estates.

Dantooine jest również znana z rzadkich kryształów wykorzystywanych jako ulepszenia do Lightsabers - broni Jedi.

Jako ze Jedi Council dominuje na planecie nie będziemy mieli okazji spotkać tu Dark Jedi.

Na planecie pojawiamy się w lokacji Jedi Enclave.

UWAGA: Nie sprzedajemy żadnych przedmiotów na Dantooine, zbieramy je gdyż będziemy je mogli sprzedać o wiele drożej dalej w grze. Na przykład w Lokacji Yarvin.

1 - [Lokacja 03] Dantooine | Star Wars Knights of the Old Republic - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry