Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 06E] Tatooine - Eastern Dune Sea | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

06E. Tatooine - Eastern Dune Sea

Idziemy teraz zająć się głównym zadaniem jakie sprowadziło nas na Tatooine czyli odzyskaniem Star Map. Star Map znajduje się w 06 - 28 aby się tam dostać idziemy do 06 - 25.

06 - 25. Przejście Dune Sea - Eastern Dune Sea. Aby przejść tym przejściem potrzebujemy Eastern Dune Sea Map z 06 - 23.

Star Map znajduje się w jaskini 06 - 28. Wszystko było by OK gdyby nie Krayt Dragon który wybrał sobie tą jaskinię na legowisko. Zapewne w tym momencie gry rozpiera nas siła mocy i samouwielbienie dla naszych umiejętności walki, ale jak zapewne nie wiecie 3451 punkt podręcznika "Jak przetrwać będąc Rycerzem Jedi" mówi: "Pamiętaj aby nie wchodzić do jaskini w któej śpi Krayt Dragon".

06 - 26. Przed jaskinią stoi Komad Fortuna który przyszedł tu w celu zabicia Krayt Dragon. Porozmawiajmy z nim.

A Desert Hunt - [Lokacja 06E] Tatooine - Eastern Dune Sea | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

A Desert Hunt

Komad Fortuna proponuje że on rozłoży pole minowe przed wejściem do jaskini a my mamy przyprowadzić Banthas które wywabią z jaskini Krayt Dragona i zapędzą go na pole minowe. Zgadzamy się. Będziemy do tego potrzebowali Bantha Fodder które możemy kupić w 06 - 04, albo znaleźć przy zwłokach Sand People. Banthas znajdziemy w 06 - 27.

06 - 27. Podchodzimy do Banthas i klikamy na nie myszką. Banthas zwabione zapachem Bantha Fodder idą za nami. Ale zauważyli to Sand People i atakują nas. Po walce jeszcze raz klikamy na Bantha i idą one za nami do jaskini.

Rozmawiamy z Komad Fortuna i każemy mu robić jego część. Krayt Dragon wychodzi z jaskini i wpada na pole minowe, umiera od eksplozji min.

Komad Fortuna - daje nam za pomoc w zabiciu Krayt Dragon Krayt Dragon Pearl. (nadaje się do ulepszania Lightsaber)

Możemy zażądać od Komad Fortuna wszystkich pereł i zaatakować go - [Lokacja 06E] Tatooine - Eastern Dune Sea | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Możemy zażądać od Komad Fortuna wszystkich pereł i zaatakować go.

06 - 28. Jaskinia Krayt Dragon.

W zwłokach i kupkach kamieni znajdziemy : Crystal Opila, Crystal Violet, Nerve, Amplifier Belt, Jedi Master Robe.

Podchodzimy do Star Map i dotykamy jej. Quest: A Quest For The Star Forge - mamy kolejną mapę.

Uleczamy się i włączamy Shields. Wychodzimy z jaskini.

Przed wejściem czeka wysłany przez Lord Malak bounty hounter Carlo Nord. Jak widać nie zginął na Taris. Wywiązuje się walka, musimy się skupić w pierwszej kolejności na Carlo Nord. Po walce przedmioty: Calo Nord's Battle Armor i 2000 kredytów.