Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 04] Yavin Space Station | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Do Yavin Space Station trafiamy po naszej pierwszej wizycie na Dantooine - [Lokacja 04] Yavin Space Station | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Do Yavin Space Station trafiamy po naszej pierwszej wizycie na Dantooine. W tej lokacji znajduje się tylko jedna postać Suvam Tan.

Tu możemy sprzedać wszystkie przedmioty jakie nie są nam już potrzebne a jakie znaleźliśmy w poprzednich lokacjach. Opłaca się to zrobić tu bo Suvam Tan zapłaci nam lepiej niż inni sklepikarze.

W sklepie Suvam Tan możemy kupić bardzo dobre przedmioty. Gdy przylecimy tu pierwszy raz, porozmawiamy z Suvam Tan aby nas wpuścił na stację i będziemy chcieli coś kupić, na składzie będzie tylko kilka przedmiotów. Po odnalezieniu w trakcie gry trzeciej w kolejności Star Map w sklepie Suvam Tan pojawią się kolejne przedmioty, po odnalezieniu ostatniej piątej Star Map na składzie pojawi się kolejna partia bardzo dobrych przedmiotów. Warto tu więc zaglądać. Szczególnie po piątej Star Map gdyż pojawiają się wtedy dwa absolutnie unikalne i bardzo dobre kamienie do Lightsaber.

Zostało jeszcze 38% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie