Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 02] Taris - Swoop Race | Star Wars Knights of the Old Republic poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

Swoop Race

Swoop Race to po prostu wyścigi ślizgaczy. Na torach są przeszkody które mamy omijać i przyspieszające pady na które powinniśmy najeżdżać ponieważ podnoszą one prędkość naszego ślizgacza.

Sterowanie jest bardzo proste w defaultowym ustawieniu klawiatury:

[A] w lewo

[D] w prawo

[Lewy Przycisk Myszki] przyspieszanie i zmiana biegów.

Gdy pojawimy się na torze możemy porozmawiać z mechanikiem który udzieli nam wskazówek co do kierowania ślizgaczem.

Idziemy do prowadzącego wyścig i zgłaszamy chęć startu. Po krótkiej wymianie zdań pojawiamy się na torze w swoim ślizgaczu.

Swoop Race w tej lokacji jest BANALNIE PROSTY jak przystało na rasowego cRPG. Poziom trudności jest gdzieś pomiędzy staruszkiem z całkowitym paraliżem a oglądającym w czasie gry telewizję 3 latkiem.

A mianowicie ...

W pierwszym wyścigu jedziemy BARDZO WOLNO, idziemy sobie zrobić herbatę itd. Ważne żeby czas naszego przejazdu nie był wolniejszy niż około 35 sekund. Możemy próbować do woli. (Nie jestem pewien czy przy np. 50 wyścigu nie zepsuje nam się swoop accelerator).

Po wyścigu poniżej 35 s nasz bohater zostanie obwołany Mistrzem Świata w Swoop Race... Ale co to okazało się że nasz przeciwnik z Vulkars był jednak szybszy !!! Straszne, startujemy więc ponownie i dalej jedziemy bez wysiłku (tym razem bez herbaty) i bez problemu robimy lepszy czas. Tym razem zostaliśmy mianowani Mistrzem Wszechczasów.

Szef Vulkarów Brejik chyba wyczuwa że programiści dali nam fory i ustawili poziom trudności jak dla prawdziwego cRPGowca i dostaje szału. Nasz bohater robi dobrą minę do złej gry i twierdzi że wszystko było fair. Brejik wszczyna walkę. Aby już zupełnie utwierdzić nas w przekonaniu że wszystko zostało ukartowane nagle uwięziona do tej pory w klatce Bastila wyswobadza się i zabija praktycznie sama wszystkich przeciwników.

Zbieramy sprzęt: Double-Bladed Lightsaber, Brejik's Belt, Brejik's Arm Band, Brejik's Gloves (Dex +1).

I rozmawiamy z Bastila .

Po rozmowie zostaniemy przeniesieni do Hideout.

Tu kończy sie Quest: The Search for Bastila.