Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 10B] Korriban - Sith Academy (2) | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

10B. Korriban - Sith Academy (2)

Teraz pozostało nam tylko wrócić do Master Uthar i Yuthura Ban.

Mamy kilka wariantów rozegrania tego spotkania. Dwa najważniejsze to:

1. Opowiedzieć się przeciwko Master Uthar po stronie Yuthura Ban, zabić Master Uthar i następnie walczyć z Yuthura Ban ale nie zabijać jej.

Jeżeli oszczędzimy Yuthura Ban i odeślemy ją do Akademii otrzymamy punkty Light Side oraz niebanalny efekt, a mianowicie nikt z Sithów nie będzie nas w Akademii atakował - [Lokacja 10B] Korriban - Sith Academy (2) | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Jeżeli oszczędzimy Yuthura Ban i odeślemy ją do Akademii otrzymamy punkty Light Side oraz niebanalny efekt, a mianowicie nikt z Sithów nie będzie nas w Akademii atakował.

2. Opowiedzieć się przeciwko obojgu z nich i obydwoje zabić, nie będzie to zbyt trudne jeżeli otruliśmy ich w Quest: The Double Cross. Przedmioty: 4500 kredytów, Cinnagar War Suit, Security Domination Interface.

Takie rozwiązanie spowoduje że w drodze do Ebony Hawk będą nas atakowali studenci Akademii. :). Po tych wszystkich zagadkach czas na rozprostowanie kości.

Zabijamy Master Uthar i Yuthura Ban, uleczamy się i do roboty idziemy z powrotem do Sith Academy i zabijamy wszystkich Sithów.

Zapisujemy grę

Możemy jeszcze spokojnie przejść przez Valley of Dark Lords, przed wejściem będzie czekało na nas troje studentów i tu zaczyna się walka. Zabijamy ich. Wchodzimy do Sith Academy (tu czekają członkowie naszego teamu) zabijamy wszystkich i zbieramy zawartość ich zwłok i skrzyń, wracamy się do Valley of Dark Lords, zabijamy wszystkich i wychodzimy 10 - 59. z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku Jedi. Nawet jeżeli gramy Dark Side to nasze zachowanie z pewnością podobało by się Mistrzom Dark Side :).

10 - 59. Wyjście z Sith Academy

Idziemy na Ebony Hawk.

Przyłączamy po kolei wszystkie postacie do drużyny, podnosimy im levele, wyposażamy w nowy ekwipunek, rozmawiamy z nimi. Pamiętajmy również o nowych kryształach do Lightsaber.

Wylatujemy z planety, niezależnie od tego jakiej planety docelowej nie wybierzemy to i tak naszą kolejna lokacją będzie statek Leviatan który przechwyci Ebony Hawk w przestrzeni kosmicznej.

10 - 60. Mika Dorin związany z Quest: Premium Merchant zobacz część poradnika Questy Członków Drużyny.