Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 03A] Dantooine - Jedi Enclave | Star Wars Knights of the Old Republic poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

03A. Dantooine - Jedi Enclave

03 - 01. Ebony Hawk

Tu wylądowaliśmy. Bastila pobiegła przodem aby porozmawiać z Jedi Council bez naszej obecności (czyżby coś knują ;)). Na razie jesteśmy sami bez naszej drużyny. Jedi Council (rada Rządząca Rycerzy Jedi) chce się z nami widzieć. Musimy się udać do 03 - 03.

03 - 02. Belaya - Spotykamy ją w drodze do Jedi Council, wyczuwa w nas Moc.

03 - 03. Jedi Council Chamber

Przybywamy na miejsc, cała rada jest już obecna. Nie jest to główna rada Jedi ale rada powołana do rządzenia ważną baza treningową na Dantooine. Bastila opowiedziała o naszych dotychczasowych osiągnięciach radzie. Właściwie wszyscy są pewni że mam w sobie moc i nadajemy się na Rycerzy Jedi ale jeszcze muszą się zastanowić przez noc. Zostaniesz odesłany z powrotem na Ebony Hawk.

W nocy męczą nas koszmary, rano okazuje się że mieliśmy ten sam sen co Bastila. Sen opowiada o Malaku i Revanie dwóch głównych czarnych charakterach i liderach Sithów którzy odkrywają coś intrygującego na Dantooine. Sen opowiada zdarzenia z przeszłości.

Formujemy drużynę i idziemy ponownie do 03 - 03. Jedi Council Chamber

Jedi Council ostatecznie uznają że posiadamy Moc i że jesteśmy związani w niezrozumiały sposób z Bastila i to my razem mamy pokonać Malaka.

Jeżeli podczas rozmowy kłamiemy [Lie] dostajemy punkty Dark Side - [Lokacja 03A] Dantooine - Jedi Enclave | Star Wars Knights of the Old Republic - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Jeżeli podczas rozmowy kłamiemy [Lie] dostajemy punkty Dark Side

Zgadzamy się na to aby nasza postać mogła trenować pod opieką Jedi Council w sztuce mocy.

Po kilkutygodniowym treningu Zhar uznaje iż jesteśmy gotowi aby przystąpić do testu na Padawana (najniższy stopień w hierarchii Jedi). Test składa się z trzech zadań. To misje Jedi Trials.

03 - 04. Zaczynamy rozmowę z Zhar i wyrażamy chęć dalszej nauki. Zhar zada nam serię pytań na które musimy odpowiedzieć zgodnie z kodeksem Jedi. W sali znajduje się Training Computer który udzieli nam podpowiedzi.

Jedi Trials - Pierwszy Test Jedi - The Jedi Code - [Lokacja 03A] Dantooine - Jedi Enclave | Star Wars Knights of the Old Republic - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Jedi Trials - Pierwszy Test Jedi - The Jedi Code

Oto pytania i prawidłowe odpowiedzi:

There is no emotion... - There is peace.

There is no ignorance... - There is knowledge.

There is no passion... - There is serenity.

There is no chaos... - There is harmony.

There is no death... - There is the Force.

Po zaliczeniu pierwszego testu udajemy się do 03 - 03 i rozmawiamy z Dorakiem

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie