Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Lokacja 14C Dark Side] Star Forge Command Center | Star Wars KOTOR poradnik Star Wars: Knights of the Old Republic

14C - 13 - [Lokacja 14C Dark Side] Star Forge Command Center | Star Wars KOTOR - Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik do gry

14C - 13. Trzej Dark Master Jedi wysłani przez Malaka - zabijamy ich

14C - 14. Forge Droids

Zabawa polega na tym że nie wyjdziemy z pokoju dopóki nie pokonamy wszystkich Droidów, których jest nieskończona ilość i są produkowane przez 8 maszyn rozmieszczonych w pokoju. Musimy podejść do każdej maszyny i wyłączyć ją za pomocą Computer Spikes.

Computer Spikes pojawiają się w Spike Bins koło każdego z automatów. Za każdego zabitego Droida pojawia się jeden Spike koło automatu który go wyprodukował. Trochę trzeba się nabiegać ale wyłączenie wszelkich maszyn nie powinno sprawić wam wiele kłopotu.

Jeżeli mamy bardzo dużo Computer Spikes można przywołać roboty do pomocy.

Po walce zapisujemy grę.

14C - 15. Tu czeka nas ostateczna rozgrywka z Malakiem wyjście na Viewing Platform .

Ostateczna Rozgrywka

Za drzwiami czeka na nas Malak. Z założenia walka ma być trudna ale w praktyce grając Soldier / Jedi Guardian i korzystając ze wszystkich znalezionych broni i innego ekwipunku, walka wydała mi się bardzo prosta.

Nie wystarczy że zabijemy Malaka jeden raz. W sali zgromadzeni są uwięzieni Light Jedi. Malak za każdym razem gdy będzie brakowało mu energii będzie odzyskiwał swoje siły czerpiąc energię życiową z więźniów.

Najprostsza taktyka na Malaka to włączamy Speeda i atakujemy za pomocą Critical Strike lub tego ciosu w którym jesteśmy najlepsi. Gdy Malak biegnie "wyssać energię" z uwięzionych Jedi uleczamy się (np. za pomocą dobrych apteczek lub mocy) i atakujemy go ponownie. Za kolejnym razem Malak pada martwy.

Można stosować również inne taktyki, takie jak kładzenie min, niszczenie Light Jedi z których Malak odzyskuje siły itd.

To już koniec gry. Pozostaje tylko oglądnąć sekwencję filmów kończących grę, podbić resztę galaktyki i czekać na kontynuację gry która podobno pojawi się w 2005 roku.

Gratulacje dla ciebie - Revan Dark Lord of Sith :).