Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Starfield - poradnik do gry

Starfield - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Starfield: Gdzie są brakujące zapisy? Starfield - poradnik, porady

Jeśli w grze Starfield tworzycie wiele nowych zapisów używając kodów lub modów, to wszystkie nie będą się od razu wyświetlały w menu wczytywania. Tutaj wyjaśniamy, gdzie znajdują się brakujące zapisy.

Ostatnia aktualizacja: 18 września 2023

W Starfield można wielokrotnie zapisywać ręcznie grę. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy, jak zobaczyć je wszystkie, w tym te zrobione podczas grania z modyfikacjami.

Jak zobaczyć wszystkie zapisy?

Włączając menu główne w Starfield pierwsze trzy opcje, jakie zobaczycie, dotyczą zapisywania i wczytywania gry - Starfield: Gdzie są brakujące zapisy? - Starfield - poradnik do gry

Włączając menu główne w Starfield pierwsze trzy opcje, jakie zobaczycie, dotyczą zapisywania i wczytywania gry. Wybierając "Wczytaj" zobaczycie zapisy ręczne oraz autozapisy z bieżącej sesji.

Jeśli jednak korzystaliście z kodów lub modyfikacji, to zapisy stanu gry wykonane podczas takiej zabawy znajdziecie w innym miejscu.

Warto wiedzieć, gdzie znajdują się takie zapisy, gdy chcecie przełączać się między zmodyfikowaną, a "normalną" przygodą. Nawet, jeśli nie wpisaliście żadnego kodu, ale otworzyliście przez przypadek ich konsolę, to gra zostanie zapisana w innym miejscu, gdyż sesja będzie od tego momentu traktowana jako zmodyfikowana (uniemożliwiająca zdobywanie osiągnięć).

Grając w Starfielda na PC możecie zobaczyć wszystkie Wasze zapisy poprzez odpowiedni folder gry - Starfield: Gdzie są brakujące zapisy? - Starfield - poradnik do gry
  1. W menu "Wczytaj" kliknijcie klawisz "B"/przycisk "Y" na kontrolerze.
  2. Zapisy ze zmodyfikanej gry znajdziecie po wybraniu opcji z nazwą Waszego bohatera, przy którym jest słowo "[Zmodyfikowane]".
  3. Jeśli wciąż nie widzicie zapisów, które chcieliście wczytać, to z menu "Wczytaj" wybierzcie "Pokaż wszystkie zapisy".

Folder z zapisami

Grając w Starfielda na PC możecie zobaczyć wszystkie Wasze zapisy poprzez odpowiedni folder gry.

  1. Wybierzcie "Ten komputer" i dysk, na którym zainstalowany jest Starfield.
  2. Zapisy gry znajdziecie w Użytkownicy > [Nazwa użytkownika] > Dokumenty > My Games > Starfield > Saves.