Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Altan - boss, jak pokonać Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Ghost of Tsushima znajdziesz opis walki z bossem Altan - pojawia się ona w misji pobocznej Message in Blood.

Message in Blood to ostatnia misja poboczna, którą zrobisz dla Yuny - Ghost of Tsushima: Altan - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Message in Blood to ostatnia misja poboczna, którą zrobisz dla Yuny. Składa się ona głównie z walki w obozie Mongołów. Na samym końcu pojawia się jednak przeciwnik, którego musisz pokonać, aby zakończyć ten ciąg opowieści.

Altan wygląda na trudnego przeciwnika ze względu na swoją mocarną zbroję i tarczę - Ghost of Tsushima: Altan - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Altan wygląda na trudnego przeciwnika ze względu na swoją mocarną zbroję i tarczę. Nie musisz się jednak tym przejmować. Jeśli odpowiednio do niego podejdziesz nie poczujesz żadnej różnicy.

Altan często zasłania się swoją tarczą - Ghost of Tsushima: Altan - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Altan często zasłania się swoją tarczą. Dobrym pomysłem jest zadawanie mu specjalnych ciosów, które przechodzą bez problemu przez jego uniki.

Warto zabezpieczyć się przed wejściem na bossa i zadbać o naładowanie hartu ducha (reprezentowanego przez żółte okręgi nad paskiem zdrowia) - Ghost of Tsushima: Altan - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Warto zabezpieczyć się przed wejściem na bossa i zadbać o naładowanie hartu ducha (reprezentowanego przez żółte okręgi nad paskiem zdrowia). W ten sposób będziesz mógł stale się leczyć bądź zadawać obrażenia za pomocą specjalnych umiejętności. Staraj się nabić jak najwięcej hartu ducha na zwykłych przeciwnikach, których spotkasz w obozie.

Jeśli naładujesz w pełni hart ducha, przed dotarciem na bossa możesz użyć - Tańca Gniewu. Pokonasz w ten sposób przeciwka jedynie trzema ciosami.