Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Zabić czy oszczędzić Ciarę? Ważny wybór Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów zawiera konsekwencje ostatniego wyboru, który przyjdzie Wam podjąć w misji Cena zdrady.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów znajdziecie opis ważnego wyboru, który będziecie musieli podjąć w trakcie wykonywania głównego zadania fabularnego Cena zdrady (The Cost of Betrayal).

Ciara nie może pogodzić się z tym, że Flann wydał rozkaz zlikwidowania Dzieci Danu (Children of Danu). Kobieta udaje się do obelisku Tary, aby zaczerpnąć moc i uratować swój lud przed zagładą. W ten sposób dochodzi do finałowej walki w grze AC Valhalla Gniew Druidów.

Zabić czy oszczędzić Ciarę?

Po walce Ciara będzie błagać o śmierć, a Wy będziecie mogli zdecydować co stanie się z pokonaną Druidką - AC Valhalla Gniew Druidów: Zabić czy oszczędzić Ciarę? Ważny wybór - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po walce Ciara będzie błagać o śmierć, a Wy będziecie mogli zdecydować co stanie się z pokonaną Druidką:

  1. Honorowa śmierć (An honorable death): Eivor mówi, że ta ofiara odda część bogom Ciary, po czym wyprowadza szybki cios i zabija Druidkę. Zrozpaczony Flann chwyta za swój miecz i niszczy obelisk Tara;
  2. Nie mogę Cię zabić (I can't kill you): Eivor mówi, że źródłem problemów jest obelisk Tara i to jego należy zniszczyć. Ciara na początku nie jest do tego przekonana, ale w końcu zgadza się i niszczy Obelisk własnymi rękoma. Flan przeprasza Ciarę za to, że zawiódł ją i Druidów zamieszkujących Irlandię i obiecuje, że to naprawi. Ciara żegna się i odchodzi w tylko sobie znanym kierunku.